Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most voltam ügyeleten. A doki...

Most voltam ügyeleten. A doki 21mm-s petezsakot látott embrió nélkül. Utolso menzesz szerint számolva 7+5 napin vagyok. Kedden megyek kontrolra. Jártmár így valaki és lett belőle baba?

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát elég necces.De nem kizárt,hogy későn volt peteérésed.
2013. nov. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudod kb mikor foganhatott a baba?
2013. nov. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem, mert nem hõmérõztem (idevgesített h mindig csak ezért hajnali 4:40kor kellett kelnem, meg ovu tesztet sem csináltam.

Szept 30án jœtt meg utoljára és átlagosan 26-27 napos a ciklusom.

2013. nov. 23. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért ügyeleten voltál? Vérzel vagy ilyesmi?
2013. nov. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én most hasonlóan vagyok. Szept 21 utolsó mensi, én pontosan tudom, hogy okt 8-án fogant. 7+1-en csak szabályos petezsák volt. 8+3-án volt szívhang. Jövő héten kell újra mennem. Én emiatt aggódok, hogy túl kicsi, de neked lehet, hogy később volt pé, csak nem tudsz róla.
2013. nov. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Élénk rózsaszin folyasom volt, és megijedtem. Ezért mentem be ügyeletre. Kedden megyek uh, és vérvétel kontrolra. Annyit mondott a doki, ha nõ a hcg szint, akk feltlõdik csak késõbb volt beágyazódás. De ha vérzek, gõrcsölök, nincs változás missed ab...
2013. nov. 24. 08:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Szeptemberben mensi szerint 7 hetesen voltam uh-n. 17 mm petezsák volt embrió nélkül. Láttam a dokin, hogy baj van, de annyit mondott, hogy menjek vissza 2 hét múlva, és reménykedjünk.

2 hét múlva 1,7 mm baba volt ott szívhanggal!!!

2013. nov. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!