Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi tünet lehet a sav is?

Terhességi tünet lehet a sav is?

Figyelt kérdés
Hétfőre nem várom, nagyon tüneteim nincsenek, néha fájdogál a hasam. Tegnap halvány pozit teszteltem :) Jelenthet bsjt, ha más tünetem nincs?
2013. nov. 23. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még a fáradékonyságon kívül nem sok tüneted lehet, de mindenki más...nekem volt erős savam, de már csak a terhességem harmadik trimeszterében. Gratulálok.
2013. nov. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Remélem minden rendben van odabent! Fáradtabb vagyok, mint szoktam lenni.
2013. nov. 23. 22:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont most beszéltem a nővéremmel, neki meg a sav volt az első tünete :) Boocsi :D
2013. nov. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:) köszi!
2013. nov. 23. 22:49
 5/8 anonim ***** válasza:

A pozitív teszt elég erős "tünet".

Gratulálok! :)

2013. nov. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen lehet nekem is van:) Pár napja én is pozitívat teszteltem.Fáradtság és ciciszurkálás nálam si van:)
2013. nov. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fáradság..szinte az első...nekem utána gyomorégés,gyomorliftezés júúúj de nagyon rossz volt, de hála istennek sosem hánytam.Kellemes babavárást.kevés rosszulléttel! :)
2013. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat aranyosak vagytok! :)
2013. nov. 24. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!