Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális (nem) érzés...

Ez normális (nem) érzés terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Nagyjából a 12. héttől olyan érzésem volt, mintha másfél liter zacskós tejet bevarrtak volna a hasamba - gondolom a növekedő méhemet éreztem.

Most 16. hétben vagyok és néhány napja egyáltalán nem érzek semmit. Mintha nem is lennék terhes.


Normális ez, ilyen szakaszosan érezni, hogy történik bent valami? Vagy valamire utal és nézessem meg magam?


Eddigi vizsgálatok alapján minden tankönyv szerint zajlik, semmi probléma nem volt - utoljára 3 hete látott orvos.


2013. nov. 24. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem normális ,igen. Én a 27. hétben vagyok de sokszor.nekem is van,hogy megfeledkezem arról,hogy milyen állappotban is vagyok,mert semmi jele nincs a terhességnek. Aztán mikor belém rúg a kislányom,akkor már minden oké :D
2013. nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, teljesen normális... :-)

Én 21.hétben vagyok és én is 2x már szét aggódtam magam, hogy biztos valami baj van, azért nincs "terhes" érzésem..

Aztán pont UH volt aktuális és semmi baj nem volt... Nekem már a 17.hét végén rúgott egy nagyot először, majd 2 napig semmi...elbizonytalanodtam, hogy Őt éreztem-e vagy sem, meg aggódtam, hogy ha Ő volt, miért nem érzem. Valószínűleg a rossz idő miatt ő is lustálkodott. :D Azóta nem idegeskedem ezen, most is van, hogy "túl jól" vagyok, de tudom, hogy az ideg nem segít rajta. Hála égnek minden rendben, pl. ma 1x látványos rúgást-fordulást csinált a kisasszony. xD Szóval, egy a lényeg, ne aggódj, semmi baj nincsen, csak pozitívan!

2013. nov. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!