Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most olvastsm a neten. Két nő...

Most olvastsm a neten. Két nő elvetélt a 34. hétben portugáliában a h1n1 injekciótol?

Figyelt kérdés

Nem kérdőjellel akartam irni de muszály most olvastam megdöbbentem na most nem merem beadatni pedig már majdnem..27 hetes km.

van itt valaki aki már beadatta?Nincs semmi baj?

Tököm kivan ezzel az egésszel már.


2009. nov. 20. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
ez érdekes,a 34 hétben csakugy már nem lehet elvetélni.bocsi,de mért olvasol ilyen hülyeségeket.különben meg a h1n1 téma,már annyiszor átt lett rágva,hogy már sulyos,h megint ez itt a téma.ha félsz ne adasd be kész.féni mindig fogsz valamitöl,ma ettöl,holnap meg mástol.ennyi
2009. nov. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

34. héten már koraszülés van, tényleg sántít a hír.

Az orvosodat kellene megkérdezned: a nőgyógyászt és a háziorvost is, rájuk hallgass.


Én nem adatom be. 30 hetes vagyok. Mire megszületik, tombolhat a két vírus összekeveredése is már, majd akkor oltatok, talán.

2009. nov. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 1 hete adattam be,semmi problémát nem okozott.Még bőrpír sem jelentkezett!

Szerintem az a hír,kacsa amit olvastál..elég hihetetlen!

16 hetes

2009. nov. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fura hir,34 hétben akkor szoktak elvetélni ha a köldökzsinórral van gond,vagy felszálló fertőzés,de csak ugy egy oltástól...?
2009. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy elhalt a magzat, nem pedig elvetéltek. Megkapta az oltást és rá 3-4 napra meghalt a baba, és csak másnap vették észre. Az biztos, hogy én nem oltatom be magam. Az anyósom az egészségügyben dolgozik, de ő sem ajánlja, és a családban senki sem fogja beoltatni magát.
2009. nov. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Elolvasnám azt a cikket, ha belinkelnéd.

Kíváncsiságból.

2009. nov. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szia kerestem de nem találom a startlapon van olyan hogy h1n1 arra kattintottam rá és ott dobta fel az első hir volt de már nem találom.

Én tudom hogy 34 hetesen nem elvetél hanem pl ha meg is halt a baba halva született vagy ilyesmi de tényleg ezt olvastam majd még keresem...

2009. nov. 20. 12:36
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
32 hetes vagyok, két hete kaptuk meg az oltást és kutya bajunk! Nem kell mindent elhinni amit írnak,és sztem biztos nem az oltástól halt meg a baba.
2009. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem oltatom be magam a baba miatt. Majd csak ha megszülök. Viszont az egész családom(férjem,anyám, testvéreim, gyerekei) be van már oltva Influenza A,B és H1N1-re. Senkinek semmi baja az oltástól.

38km

2009. nov. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én és a családom:párom,szüleim kb.1,5 hete oltattuk be magunkat és nem lett semmi bajunk!Amúgy aki szülés után akarja beoltatni magát az mit gondol,hogy a baba nem kap az oltásból??????Akkor hogyan akar szoptatni?Szerintem sokkal veszélyesebb,ha elkap a kismama valami járványt,influenzát és belázasodik!A kisbabának attól sokkal nagyobb baja lehet!38 hetes km
2009. nov. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!