Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10-11 hetes kismamák, hogy...

10-11 hetes kismamák, hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
sziasztok! Én ma 10+4 napos, 5 héttől voltak émelygések, ételundor,gyomorégés, kisebb szédelgés, és fáradtság, ja és mellérzékenység. Pár napja enyhültek a tünetek, mostanra már csak a mellérzékenység maradt igazán. Nálatok mi újság? Jó volna beszélgetni hasonló egyidős kismamákkal:)
2013. nov. 25. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem most múlnak 12 hetesen
2013. nov. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én 11 hetes múltam. :) Nekem abszolút nem volt hányásom már az elejétől kezdve sem. A mellfeszülésem lassan kezd enyhülni. Jövőhéten megyek a 12 hetes uh vizsgálatra!
2013. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én is jövő héten megyek a 12.hetes uh-ra , és kombinált tesztre. Plussz nekem genetikai tanácsadásra is kell mennem, elmúltam 37 éves. Nálatok első baba? Nálunk igen.
2013. nov. 25. 14:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én 10+6 vagyok, első babával!

Szintén az 5. héttől vannak tüneteim, húsundor ami a legrosszabb, már 2 hónapja nem ettem husit, pedig nagyon húskedvelő vagyok. Egész nap hányingerem van, ami rosszabb ha éhes is vagyok. A mellem az elején nagyon fájt, mostmár csak a mellbimbóm érzékeny. Nagyon fáradékony vagyok, általában 8-kor alszom. De édes teher, mi másfél évet vártunk rá.

Én dec. 9-én megyek a 12. hetesre és kombira.

2013. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó válaszoló, köszönöm,hogy írtál Te is. Én már könnyebben vagyok ahogy írtam, a tünetek múlóban, a mellérzékenység nem. Mi 6 évet vártunk a babánkra, előtte volt két méhenkívülim, nincsenek petevezetékeim, és két vetélésem,legutóbbi februárban missed ab.al. Nagyon sokadik lombik után örülhetünk most újra:) így bármilyen tünet marad, vagy akár tér vissza, mind édes teher számomra is:)
2013. nov. 25. 16:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Húha, akkor Te is végigsírtál "pár" ciklust... Én már teljesen feladtam, hogy szülők leszünk a férjemmel,természetes úton sikerült, pedig semmivel se csináltunk mást abban a hónapban. És persze minden eredményünk tankönyvi volt.

Lelkileg már készültem az inszemre, ki is váltottam a bogyómat, de már nem kellet bevenni :)

Nagyon bízakodom, hogy minden a lehető legnagyobb rendben lesz! Ezt kívánom nektek is!!

2013. nov. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szia! Köszönöm,hogy írtál. Igen megküzdöttünk a babáért, és most végtelen boldogok vagyunk! Ma voltunk uh-n, szépen növögetünk, 10+6 napos vagyok, holnap kezdjük a 11.-hetet. Jövő héten megyek genetikai uh-ra, de ma már megnézte a dokim a tarkóredőt, 1,4 mm, jó lett:) Boldog szép babavárást Neked is:)
2013. nov. 27. 16:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ismét én :) Mi ma voltunk a 12. uh-n és kombi teszten, jók az eredmények, szépen növöget a babánk. Remélem hasonlóan jók a ti eredményeitek is!
2013. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szia! Örülök,hogy írtál, és minden rendben. Velünk is, most már lassan töltjük a 13.hetet. Nekünk is volt genetikai uh. rendben minden, és integrált vérvétel is. Nálunk - pedig nem is kérdeztük :)- szóval fiúcskának tűnik elég egyértelműen. szétterpesztett és a dokibácsink szerint összetéveszthetetlenül fiú. Bár számunkra oly mindegy lett volna ennyi küzdelmes év után.akármi is mi boldogok vagyunk nagyon. Legközelebb a 16 hetes afp-re megyünk január másodikán, és január 21 -én 18+5 naposan az újabb uh-ra és genetikai tanácsadásra. Júniusra vagyunk kiírva, bár a doki szerint cél a 37.hét betöltése, ami május 29.,így mi már onnantól igazán visszafele számolunk:)
2013. dec. 10. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!