Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok, nem túl nagy a pocim...

Lányok, nem túl nagy a pocim a heteimhez képest?

Figyelt kérdés

Még nem írnám le hányadik héten járok, de konkrétan nem kellene még látszódnia szerintem. Ti mennyinek néznétek? Első baba. Minden rokonom meg kollegám azzal jön hogy nem hiszik el hogy annyi hetes vagyok ahány.

Én nem tudom egyszerűen amit látok, szerintem egy két kiló felesleg lehet, de mindenki rögtön kitalálja, hogy terhes vagyok, és sokkal többnek tippelnek.. Ja, felfújódva nem vagyok.


[link]



2013. nov. 25. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

18. hét?

Húzd ki magad, mert ilyen testtartással nagyobbnak tűnik.

Nekem is korán látszódott.

Sok boldogságot!

2013. nov. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

15. hét környéke. A köldököd köré rakódott zsír, illetve a növekvő méh feljebb tolta a többi belső szervet - ez türemkedik kifelé.


A méh maga a 16. hét után fog látszani, ez még a falusiasan "terhes-bendőnek" hívott rész.

Hasonlóan jártam.


Amikor már a méh is látszik, az lejjebb és kerekebb lesz. A köldököd környékén látszik, hogy ott zsírtöbblet is van kis felületre felgyűlve.

2013. nov. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, van feleslegem az tény és való, de az induláshoz képest valóban elég sokat nőtt, viszont 3 kilót még fogytam is, így még érthetetlenebb hogy így nő :D Elég csúnya a tartásom, sajnos nagyon fáj a hátam pár hónapja, és ezért vagyok ilyen görnyedt.

Egyébként ti is többnek néztetek, mint vagyok :)

2013. nov. 25. 12:45
 4/11 anonim ***** válasza:
A hasfal hormonálisan kilazul ilyenkor, így a belső szervek előre tudnak esni. Javarészt a beleid alkotják a "pocakot" még.
2013. nov. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14-15. hét??
2013. nov. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igazából most léptem a 13. hétbe, és én is így gondolom ahogy a többség mondja, hogy inkább a szerveim helyezkednek, de a szüleim meg az idősebb kollegáim cseszegetnek hogy hülyeségeket beszélek mert ez egyértelmű terhes pocak. De örülök hogy ti is inkább velem értetek egyet. Még túl pici a baba, hogy ez ő legyen.

Mindenesetre büszke vagyok arra, hogy babát várok, ne értsetek félre! :)

2013. nov. 25. 13:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha nem tudom a leírás alapján,hogy itt babás poci lesz,akkor magamtol nem is jöttem volna rá,hogy az. Boldog babavárást neked :)


33h km

2013. nov. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azért ennyire nem vagyok nagydarab baba nélkül, hál istennek :D max 4 kiló van rajtam pluszba a versenysúlyomhoz képest :)

Neked is boldog babavárást, úgy látom neked már nincs sok hátra :)

2013. nov. 25. 13:41
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mivel alapból vékony testalkatú vagy, így hamarabb emelkedik ki a medencéből a pocak. És ezenkívül is van akinek, rögtön mell alól is nő, nekik kevésbé látszik, mert egybe olvad. neked csak köldök alól nő egyenlőre, ezért a köldök fölötti lapos rész miatt, jobban látható. Valamint a vékony testalkatú lányoknál, hamarabb kezdenek belül alakulni a dolgok, hiszen többet kell bent rendeződni, mint mondjuk esetemben, akinek szélesebb a csípője.

Én 25 hetes vagyok, és most kezdett el nőni a pocim, 2 hete egy sima pulcsiban senki nem mondta volna meg hogy terhes vagyok.

Ez 24 hetes pocakfotó:

[link]

2013. nov. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, ne izgulj!

Ez a pocak nagynak látszik, de ha jobban megnézed, akkor csak az alhasad miatt. Az domborodik ki, utána a köldök vonalánál bemegy, majd a gyomor vonalánál megint egy kicsit ki.


Ez még nem az a tipikus gömbölyű terhespocak, amikor a köldöknél is kijön.

Csak az alhasad miatt tűnik nagynak.


Teljesen normális, korának megfelelő méret és alakú a hasad.


A tartásodra jót tenne a jóga. Főleg ha hátfájós is vagy!

2013. nov. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!