Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is joval nagyobb...

Szerintetek is joval nagyobb a pocim a korombeli kismamakhoz kepest? 25hkm. Aki tud linkelne nekem a sajat pocijarol kepet?

2013. júl. 2. 03:41
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem jóval nagyobb, egyszerűen ilyen alkat vagy, illetve, és nem bántásból, nekem a képek alapján úgy tűnik, picit híztál is pocira, nemcsak nőtt, lehet ezért is nagyobb, vagy hogy mondjam :) de persze nem tudom, mi volt előtte :)
2013. júl. 2. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen elég nagy:) Én is így voltam, rettentő nagy hasam volt a harmadik babámnál, persze szüléskor derült ki, hogy dupla köldökzsínór volt. A fiam 3200g és 53 centivel született.


Boldog babavárást:)

2013. júl. 2. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Itt egy kép ami akkor készült amikor megtudtuk, hogy baba lesz! Innen indultam. [link]

Egyébként 159 cm vagyok és 53 kg-ról indultam. 3 héttel ezelőtt mértek utoljára akkor jártam +5kg-nál!

2013. júl. 2. 05:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk második babó lesz , én sem vagyok egy vékony alkat , de nekem kisebb volt 25 hetesen :). Kb Most ekkora 31 hetesen a pocim mint neked. De mindenki más alkat.


[link]

2013. júl. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az első csemetével 16hetesen volt ekkora a hasam +2kgval

Második kicsivel a 30hetesen volt ekkora +xkgval:)

2013. júl. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is 25 hetes vagyok, 3. babával, nekem meg pont az ellentéte van, azt mondják, nem látszom annyinak.

Képet nem tudok feltenni, csak súlyt, meg cm-t.

165 magas, 53 kg- ról indultam, 73-as derékbőséggel.

Most vagyok 56 kg és 85-86-os a derekam.

Talán így tudsz viszonyítani, egyébként meg nagyon csinos kismama vagy :-)

2013. júl. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem ilyen a hasam 25 hetesen és 4 naposan :)


[link]

2013. júl. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az elsővel ekkora volt a pocim amikor mentünk szülni, azt mondták idézem "befele nő a baba" azért ekkora a hasam, most kíváncsi leszek a máodiknél 16 hetes vagyok, valyon mekkora lesz amikor megyünk szülni :D
2013. júl. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Nekem félidőben volt ekkora 1. babával.
2013. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!