Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhességnek mik...

Méhen kívüli terhességnek mik a jelei? Aggódjak?

Figyelt kérdés

4+3 napos vagyok és elég korán kezdődtek a tünetek már az elemaradt menszesz előtt (11 dpo) fáradtság, ciciszurkálás.

Ma pedig folyamatosan fáj a bal petefészkem néha beleszúr...kicsit aggódok.:(


2013. nov. 25. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
erős görcsökkel jár a méhen kívüli
2013. nov. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pont ennyi idős terhesen kerültem kórházba méhen kìvüli gyanúja miatt. Engem is az aggasztott, hogy pont a bal petefészkem nagyon szúrt. Csináltak vértesztet, ami kimutatta a terhességet, de mivel ultrahangon még nem láttak semmit és fájt a petefészkem körül, ezért azonnal befektettek. Doki szerint ez a fájdalom akár lehetett volna méhen kívüli terhesség miatt is, ha mondjuk a petevezetőbe ágyazódott volna be a petezsák. Ezért nem engedtek haza. Nálam hál'Istennek végül az ötödik hét elején pont jó helyen megjelent a petezsák, a HCG is szépen emelkedett. Mint kiderült, a petefészkemben a terhesség miatt kialakult sárgatest ciszta okozta a fájdalmat, így hazaengedtek. A tanácsom az, hogy várj egy pár napot mindenképpen, próbálj meg pihenni, aztán menni majd csak orvoshoz. Ha kezd elviselhetetlen lenni a fájdalom, akkor viszont ne habozz kórházba menni! Szerintem semmi gond nem lesz amúgy és drukkolok nektek! 28 hkm
2013. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Tegnap estig nagyon fájt alig bírtam elaludni szerencsére mára semmit bajom.A tesztem is szép erős már.Van összefüggés a halvány teszt és a méhen kívüli terhesség között?

[link]

2013. nov. 26. 06:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs összefüggés a méen kivüli és halvány teszt miatt.Nekem mindig halvány volt a teszt,és nem méhen kivüli vagyok,és a betegtájékoztatóra is rá van írva minden terhességi tesztnél,hogy méhen kivüli terhességet is kimutat a hormonok miatt,ezt a fennállást csak nőgyógyász tud igazolni vizsgálattal.Drukkolok,hogy minden rendben legyen.
2013. nov. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!