Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor (hanyadik héten), és...

Mikor (hanyadik héten), és milyen fizikai jelei voltak a terhességnek, amiből már arra gondoltatok, hogy állapotosok lehettek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 17:56
 1/8 LN09 ***** válasza:
Nálam akkor lett gyanús a dolog, amikor a munkahelyen egyik pillanatban dührohamot kaptam, és sírtam, a másikban pedig ölelgettem volna mindenkit és boldog voltam. Itt már munkatársaim is mondták " Te biztos terhes vagy!"
2009. dec. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elsővel nem is számítottam a terhességre, egyik reggel erős mellfeszülésre ébredtem, mindjárt + teszt lett, 5 hetes voltam uh szerint.

A másodikat vártuk, és mivel szoptattam, nem voltak ilyen jellegü konkrét tüneteim.

2009. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nászúton voltunk, vártuk, hogy megjöjjön. Egy előtte már kimaradt, de negatív volt a teszt, a doki meg azt mondta nincs baba. A nászút előtt sokat dolgoztam, túlóráztam, nem is foglalkoztunk a dologgal, szedtem valami gyógyszert, hogy megjöjjön, de a nászúton sem akart. Az volt a furcsa, hogy kb az 5. naptól alig bírtam bemenni a szálloda éttermébe a menzaszerű szag miatt (pedig nem volt menza). A másik jel, hogy elkezdtem nagyon szőrösödni. Előtte 2-3 naponta kellett a lábam.. botoválni,akkor naponta. A második hét vége felé már nem volt étvágyam, sőt egyik reggel hánytam is (utána sem, és azóta sem, csak akkor). Akkor már hazatelefonáltunk Anyumnak, hogy azonnal vegyen tesztet, mert amint hazamegyünk megcsináljuk. + lett(-: 34 hetes kismami
2009. dec. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18:27-es vagyok: Még valami: Előtte gyönyörű volta a bőröm, akkor meg hirtelen tele lettem ragyával(ami azóta csak fokozódott). Ekkor már 6-7 hetes voltam
2009. dec. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor nem jött meg,már iszonyúan fájt a mellem,de annyira,hogy nem tudtam hason feküdni sem.A tesztem egyből pozitív lett,és másnap a dokinál kiderült,hogy 5 hetes terhes vagyok.:-)

2009. dec. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fájt a mellem nagyon, ami előtte nem volt jellemző rám egyáltalán + állandóan fel voltam puffadva. Akkor már sejtettem mi a helyzet.:-)
2009. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is kb. 5 hetes voltam, és először is nem jött meg (első próbálkozásra lettem terhes, abszolút nem számítottunk még rá, így egy ideig csak vártam, hogy megjöjjön) és enyhe mensi szerű görcseim voltak. Ja, és érdekes módon az övet a nadrágomból kiszedtem, mert valahogy rossz érzés volt. Én pl. a mellemet egyáltalán nem fájlaltam az egész terhesség alatt, pedig utána 14 hónapig szoptattam, volt tejem bőven.
2009. dec. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még a mensi késése előtt elkezdtek baromira fájni a melleim, meg totál pattanásos lett az arcom. Pont mondtam is, hogy még kamaszkoromban se néztem igy ki. Meg még annyi, hogy minden apróságon elérzékenyültem, ami akár sírásig is fajult. Bár ez már a . terhességem, az első kettővel semmilyen tünetem nem volt, igy igazán most sem reménykedtem, de végül nem jött meg és a 6. héten meg elkezdődött a hányinger is. 24 hetes km.
2009. dec. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!