Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek-e terhes a tünetek...

Lambada1986 kérdése:

Lehetek-e terhes a tünetek alapján?

Figyelt kérdés
Két nap múlva van a nemvárt időpontja. Clostilbegyt stimulációt kaptam, 12. napon volt érett tüsző (16mm), 8mm-es méhnyálkahártya, próbálkoztunk. Éreztem a peteérést is, szurkált a petefészkem, majd amikor a beágyazódáshoz értünk volna időben, elkezdtem görcsölni, olyan "mindjárt megjön" érzésem volt. Ez még azóta is tart, emellett tejszerű fehér folyásom van (szagtalan), szédülök, hányingerem van, nincs étvágyam, ég a gyomrom és néha a derekam is fáj. 26. napon csináltam tesztet, az negatív lett. PCOS vagyok és IR-em van. Azért kérdezek, mert nagyon nehéz csütörtökig várni és érdekel mások tapasztalata. Köszönöm!

2013. nov. 26. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Muszáj lesz megvárnod, míg a teszt egyáltalán ki tudja mutatni. Terhességi tüneteket az ember lánya simán tud produkálni, ha nagyon akar. Amúgy nem kéne szédülnöd, és a gyomrodnak sem kéne égni, és a derékfájás nekem pl a terhesség végén volt csak. Én is PCOS vagyok IR-rel, elég sokat dolgoztam a babámért, ráadásul volt egy negatív tesztem is, pedig terhes voltam. A lényeg, hogy nyugodj meg és legyél türelmesebb kicsit! :)
2013. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Március óta "szenvedünk", nem gondolom, hogy nagyon türelmetlen lennék, egyszerűen csak megörültem a tüneteknek és érdekel mások véleménye.
2013. nov. 26. 15:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a beágyazódástól ( ami olyan 5-6 nappal aktus után kezdődött) kezdet mensisen fájni a hasam, tehát szerintem ez jó jel. A derekam nekem egy héttel később fájdogált. A tesztem szex után 10 napra délután viszont pozi volt. Szerintem simán lehetsz. Ja a folyás nekem is ugyanolyan amilyet írtál, és jó bő. A hányinger korai lenne még. Drukkolok neked! 2-3 nap múlva tesztelhetsz az már tuti! :))
2013. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. nov. 26. 16:05
 5/8 A kérdező kommentje:
A hányinger/émelygés talán abból fakad, hogy nincs étvágyam, kevesebbet eszem, így a Merckformin mellett biztosan leesik a vércukor szintem.
2013. nov. 26. 17:01
 6/8 anonim ***** válasza:

A tünetek bíztatóak, de még kétesélyes a dolog.

Nekem az első Clostys hónapomban fogant a kislányom, hasonló tüneteim voltak.


És bár nem törvényszerű, de az első terhességemnél (spontán jött össze) is az vált gyanússá, hogy az aktuális mensi előtt 4-5 nappal szédelegtem, hányingerem volt és a szagokra nagyon érzékeny lettem. Ezek a tünetek nálam mindig csak akkor jelentkeztek, amikor valóban terhes voltam, tehát se nem PMS, se nem pszichés (a lányomra 8 hónapot vártunk).


Drukkolok, hogy baba okozza a tüneteket! Írd majd meg, hogy alakult!

2013. nov. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Nekem se voltak eddig ilyen tüneteim , azért vagyok bizakodó! Mindenkèpp megírom, hogy hogy alakult a dolog! És bocsánat, zöld jelet szerettem volna adni, de itt mobilon olyan pici, hogy atcsúszott a félig-meddigre, ne haragudj!
2013. nov. 27. 08:17
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos 30. napon negatív a teszt. Köszönöm a válaszokat.
2013. nov. 29. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!