Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek úgy terhes, hogy...

Lehetek úgy terhes, hogy közben már 3x megjött?

Figyelt kérdés

Már van egy kislányom. Vele nem menstruáltam.

De egyre inkább csak erre tudok gondolni. Mellette nem voltak tüneteim. De mostanában többször hányok. Most is például jó ízűen ettem fél óra múlva meg kijött, de még a szagára is rosszul lettem mikor elmentem a kaja mellett.. Szédülni is szoktam... Vagy csak vírus.. Nem tudom. Volt már valaki így, hogy mentsuált és közbe terhes volt? Anyám azt mondja, hogy általában csak az első terhességnél van ez így.


2013. nov. 20. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
A teszt biztosabban megmondja, mint mi
2013. nov. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom, csak most éjszaka van és nincs tesztem :) Addig meg hátha tud valaki mondani valamit aki volt már hasonló helyzetben
2013. nov. 20. 23:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem gyakoribb az elsőnél, mint a sokadiknál.

[link]

2013. nov. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálam most ez volt, igaz, csak 1 ciklusban. Az 5. terhességem, a többinél elmaradt a menses. Bennem is motoszkált a kisördög, azért teszteltem.


Vegyél ma egy tesztet, legalább megnyugszol.


9+6 hkm

2013. nov. 21. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anyukám a 18. hétig menstruált, a barátnőm pedig a 20.-ig.
2013. nov. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csinálok ma tesztet :)
2013. nov. 21. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!