Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napi 1, max 2 szál cigi...

Napi 1, max 2 szál cigi mekkora gondot okozhat a babánál?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 11:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
szia!semennyit ne szívj!nekem halott a magzat, holnap műtét, én is elszívtam az elején kb 6.hétig egyet-egyet.kétszer sem mondom, hogy azért halt meg!tedd le!káros!
2013. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Igen, okozhat. Amúgy meg ha kibírod azt, hogy napi 1 szálat szívj, akkor a napi 0 is menne.
2013. nov. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Ha már kibírnád napi 1-2-vel, akkor nem bírod ki 0-val is? nyilván kevesebb gondot okoz, mint napi 1 doboz, de érdemes kockáztatni azért az egy szálért? Ez olyan mint a lottó, vagy lesz baja, vagy nem. Ez egy nagyon jó alkalom arra, hogy végleg letedd. Kicsi az esély, de ha mégis, hogy számolnál el a lelkiismereteddel, ha a függőséged miatt lenne beteg a babád?
2013. nov. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%

Kiszámíthatatlan. Valakinél semmi bajt nem okoz, van akinél kora illetve halva szülést.

Jót nem tesz az tuti.

2013. nov. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
Előre ezt senki nem tudja neked megmondani. Lehet, hogy semmi baja nem lesz, lehet, hogy beteg gyereket szülsz. Gondolom felelősségteljes szülőnek készülsz, ezért nem nehéz teljesen leszoknod a dohányzásról. :-)
2013. nov. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Okozhat, oke h sok pelda van ra h nem volt baj, de ha mar ott egy baba vegy erot magadon es semennyit se szivj. Ennyit megerdemel szerintem. A nikotin es a fust karos. Okozhat fejlodesi rendellenesseget es kora szulest is. De szerintem ezzel te is tisztaban vagy. Itt senki nem fogja azt mondani h szivjad nyugodtan. Felnott ember vagy tudsz szerintem gondolkodni. Az h helyesen cselekszel-e mar a te dolgod.
2013. nov. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Koraszülés, kis súlyú baba, asztma (apukám rokonságában 3 esetben lett cigitől asztmás a gyerek, azt hiszem nem is az anyuka dohányzott, csak az apuka füstjét szívta naphosszat), ne szúrj ki vele. Le lehet tenni a cigit teljesen amíg megszülsz, több példát is láttam rá. Ha utána nem bírod nikotin nélkül akkor max tápszeres lesz a baba, de már legalább a pocakodban nem lesz beteg...
2013. nov. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%

1-es: ez nagyon durva! Sajnálom ami veled történt, de szerintem nem a cigitől halt meg a baba, az első 6 hétben még gyakran azt sem tudjuk terhesek vagyunk-e.

Mennyi idősen halt meg?:(

2013. nov. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
első vagyok.7 hetesen már nem élt.szombaton vették észre.lehet nem a cigitől, ezt már sosem tudom meg.most h megtudtam sajna rágyújtottam nem kevésszer, de ha vége ennek leteszem, hogy a következő babával minden rendben legyen.remélem én is lehetek még anya:(
2013. nov. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%
Én mikor terhes lettem aztmondta a dokim hogy ha nagyon kívánom gyújtsak rá mert az elvonási tünet nagyobb bajt okozhat a babának mint ha elszívnék napi 1-2 szálat de megmondom őszintén az első 8 hétben napi max fél szálat szívtam mert megkívántam meggyújtottam és beszédültem tőle aztán már nemis kívántam.....nekem egészséges babám lett:)Utolsónak pedig őszinte részvétem:(
2013. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!