Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás alatt nagy ritkán...

Szoptatás alatt nagy ritkán (mondjuk hetente 1-2 alkalommal) elszívhatok egy szál cigit? Tudom, hogy káros, de ekkora mennyiség is okozhat valami bajt a babának?

Figyelt kérdés
Nagyon erős dohányoss voltam terhesség előtt. Mikor megtudtam, hogy babát várok, egy szálat sem szívtam többé, de mostanában nagyon kívánom :(
2010. ápr. 24. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szívj, ha eddig kibírtad akkor bírd ki, nézd a babád egészségét. Ha abbahagytad a szoptatást akkor szívjál csak.
2010. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt a kicsit már kibirod. Én is cigiztem, letettem. Nem is akarom majd visszavenni, de tuti nem fog sikerülni :(
2010. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne szívd ,átmegy az anyatejjel !

Gondolom nem akarsz a babádnak rosszat nem ?

2010. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem, nem akarok rosszat. Ezért tettem fel a kérdést.

Nem értem egyébként, hogy ha ez egy kérdezős oldal, akkor miért kell egyeseknek ilyen kioktató stílusban válaszolni.

2010. ápr. 24. 20:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Én őszinte leszek. Nem hiszem, hogy heti 1-2 szál gond lenne. Persze jobb lenne ha kibírnád nélküle. Aki olyan helyen lakik ahol szmog van pl. Bp belvárosa az ettől sokkal többet is beszív (a babával együtt) anélkül, hogy dohányozna.
2010. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem! Itt a jó alkalom, hogy leszokj róla. Azt a pénzt költsd inkább a kisbabádra!
2010. ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is őszinte leszek, szerintem egy két szál is árt. Ne hasonlítsuk már a szmoghoz, a szmogról nem én tehetek, de ha cigizek szoptatás közben, akkor az összes méreganyagért, amit átadok a babámnak egyedül én felelek!

9 hónapja szoptatok, és időnként elepedek egy cigiért, de kibírtam, és ki is fogom. Te is kibírod, erős vagy, biztos vagyok benne!

Jó babázást!

2010. ápr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Persze, biztos ki fogom bírni! Csak néha olyan nagy a kísértés, hogy pl. egy kapucsínó mellé elszívjak egy cigit, főleg most, hogy itt a jó idő, kiraktuk a kerti bútort, és ha jönnek vendégek, akkor oda ülünk ki. A lakásban nincsen ilyen bajom, ott sosem gyújtottam rá...
2010. ápr. 24. 21:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha engedsz a kisértésnek, és egy - egy szálat elszivsz, akkor onnantól kezdve nem lesz megállás.

A cigi mindenképpen árt a babának, mondjon bárki bármit, és biztos vagyok benne, hogy utána meg kinozna a lelkiismeret!

2010. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!