Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18mm szabályos petezsák,...

18mm szabályos petezsák, benne embrió sejthető? Jövőhéten már látszódnia kellene nem?

Figyelt kérdés
Egy kicsit aggódom, mert mensi szerint 8+2 napos vagyok, de szerintem másfél héttel késõbb volt peteérésem.
2013. nov. 27. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg ennyivel kesobb volt a peé. akkor ne aggodj :)
2013. nov. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem kb 2 héttel fogant később mensi szerint 8 hetes vagyok UH szerint 6 12x10 mm a petezsák szikhólyaggal és embryo sejtéssel holnap megyek UH ra akkor már többet fogok tundni remélem már szívhang is lesz. drukk neked
2013. nov. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy később volt peteérésed, mert a 18mm kicsi a 8+2 héthez. A 18mm kb. 7 hetest takar.

Jövő héten már tuti lesz baba! :)

2013. nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Dee jóó, nagyon várom már :)

Csak ilyesztegetnek minden féle baromsággal, és ez melleyt legyen myugody a kedves kismama...

Egyébként, amikor a szervezet emlékezik a menstruációra és görcsölök, akkor magnézium pezsõtabletta vagy magnézium pótlás elég?

2013. nov. 27. 17:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Te! Nézd meg itt a Gyk-n, hogy minden kismama retteg. böngészik az uh-ereményt, a laboreredményt, elemezgetik a számokat, gyanakodnak, félnek, bizonytalankodnak!


Amennyira jó az uh meg az internet, annyira káros is. Túlstresszelik a nők a terhességet. Ha a doki nem mondja, hogy baj van, akkor dőlj hátra és élvezd az utazást! A legszebb 9 hónap kellene hogy legyen! :)


A görcs normális, amig nem fáj, csak olyan "baffa meg, de kellemetlen". Biztos most többen fogják ajánlani a magnéziumot, de ezt beszéld meg a dokiddal. Nekem azt mondta, hogy a 20. hétig ne szedjek külön Mg-ot, mert elég ami a terhesvitaminban van. Utána is ő fogja felírni, mert ő tudja, hogy napi hány milligramra van szükség.


19 hkm

2013. nov. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!