Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8+1hetesen nincs szívhang,...

8+1hetesen nincs szívhang, ezek az adatok: petezsák 22*22mm. , Ys:5 mm. Ha jól sejtem embrió nincs benne? Reménykedhetek még? 1 hét múlva kontroll.

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 21:38
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
57%
8 hetesen voltam eloszor dokinal es mar szivhang is volt. :( sajnalom de szerintem mar regen latnia kellene vmi biztosat ennyi idosen.
2013. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
57%

Szia! Nem akarlak elszomorítani, és ne legyen igazam,hogy ez nem jó.

de nálam mindhárom gyerkőcömnél ennyi idősen, volt már szívhang.

Ennek ellenére remélem Veled minden rendben. Majd írd meg, hogy mi volt.

27+5 km

2013. okt. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
100%

A YS a szikhólyag rövidítése.

Nekem 6+1 hetesen nem volt még szívhang, csak a szikhólyag látszódott. Rá 2 hétre már volt embrió szívpulzálással.


A te adataid biztatóak, ha a terhesség ideje el lett számolva.

Ha nem középidőben fogant, hanem később, akkor még bőven van esély egészséges magzatra, ne add fel!

A szikhólyag megléte jó, ha üres lenne a petezsák, akkor lenne baj.

2013. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is akkor lenne a gond, ha üres petezsák lenne, de szerencsére nem az! :)


Nem lesz semmi gond, ne aggódj! Pihenj sokat, és egy hét múlva meglásd, minden rendben lesz, csak vigyázz nagyon magadra!


27+2 hkm

2013. okt. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
77%
ha biztosan 8 hetes a terehsség akkor sajnos valószínűleg leállt a fejlődésben.
2013. okt. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
90%
Akkor én vagyok az első.8hetesen azt mondták petezsákba szikhólyag jól ábrázolódik embrió sejthető,szívhang nem volt.2hét múlva volt kontroll és bizony ott volt a a pici fiacskám:) Most már 19 hetesek vagyon és minden a legnagyobb rendben.Szurkolok!!!!!!!!!!Írd meg majd mi volt.
2013. okt. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Nem akarlak elkeseriteni,de ennyi idősen bizony már végtagkezdemények is látszódnak az uh-on.

Szerintem ez pici élet még nem akar megszületni...

Remélem,hogy nincs igazam és csak valami elszámolás van a háttérben...de az adataid alapján,sajos .....:(

2013. okt. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
81%
Szia. 6 hetesen nekem mar a szikholyagon kivul embriocsomom is vol.8 hetesen mar volt szivhang, a baba 1.5 cm volt, es bizony nekem nem felidoben,hanem kesobb fogant. Sajnos sok eselyt latok ra,hogy nem fejlodik tovabb a babad. De drukkolok, hogy ne igy legyen, drukkolok,hogy kovetkezonek dobogjon a szive!!
2013. okt. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
77%
Utolso vagyok,a kovetkezot ugy ertsd,hogy a kovetkezo vizsgalaton.
2013. okt. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
100%
Miért adnád fel a reményt,mikor egy hétig még van esély a babára?Addig még bármi lehet a szikhólyag jó jel és senki nem tudja előre,hogy mi lesz.Mint látod van erre is és arra is példa.Akár pozitív akár negatív hírt kapsz,az úgyis elkerülhetetlen,akkor ebben az egy hétben nyugi,még bármi lehet!
2013. okt. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!