Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent vetélésről álmodni?

Mit jelent vetélésről álmodni?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok, az éjszaka azt álmodtam, hogy elvetéltem. Teljesen valósnak tűnt, nagyon rosszul érintett. Volt aki ilyet álmodott? Mit jelenthet?
2013. nov. 28. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első terhességem sajna vetéléssel végződött a 10. héten. Most újra babát várok, már 34 hetes vagyok, de háromszor is álmodtam vetélésről. Szerintem ez csak a félelem kivetülése, a tudatalattiban benne van a félelem. Nagyon rossz volt utána akár napokig is.
2013. nov. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha jól emlékszem valahol azt olvastam, hogy több dolgot is jelenthet. Pl valamitől nagyon szeretnél megszabadulni, vagy elengedni, de úgy ahogy az első válaszoló is írta, ha terhes vagy, jelentheti az ettől való félelmeid megjelenését álmodban. Üdv.
2013. nov. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azt hogy nagyon félsz attól hogy elmegy a babád, de nem jelenti azt hogy megálmodtad és el is fog
2013. nov. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

épp ma éjjel álmodtam azt, hogy nagyon véreztem. 15 hetes vagyok most és a 11.héten részlegesen levált a méhlepényem és iszonyat véreztem.


Azóta is rettegek tőle, hogy megismétlődik.


Ezért álmodtam most is, mert bennem van a félelem :(

2013. nov. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!