Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha volt pozitív terhességi...

Ha volt pozitív terhességi tesztem, majd pár héttel később erős, darabos vérzésem, és elmegyek orvoshoz, kapok papírt vetélésről? Lát akkor valamit, vagy olyan mintha nem történt volna semmit?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ.

1. Ha nem távozott el minden akkor valószínű a műtét, az.ugye igazolja.

2.

Ellenkező esetben meg nem lát semmit. Sőt terhességnek sem kezelik ha uh- os bizonyíték nincs róla.

2013. nov. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akár így, akár úgy, azért menj dokihoz, ha nem tisztítja ki magát a szervezeted rendesen, nagyon veszélyes is lehet rád nézve. Ha kitisztultál teljesen, akkor már nemigen fog látni akármit is.
2013. nov. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Erzsi87 válasza:
Sőt még az sem biztos,hogy teljesen megtörtént a vetélés. Higgy Nekem sajnos én is voltam ebben :(
2013. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!