Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokkal nagyobb a hasam, mint...

Sokkal nagyobb a hasam, mint a terhességi korom. Ez alkati? Szülésre látni sem fogok tőle! Sebaj, mert imádom! Csak kíváncsi vagyok, miért van nagy hasam 13 hetesen. Vékonka vagyok, lehet azért?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
azért hát:) Nekem hatalmas lett a terhességem végére, már a 4. hónaptól beindult. vékony, magas vagyok.
2009. nov. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem alkat kérdése. Én is vékony vagyok, azaz voltam, most 21 hetes vagyok, de még mindig alig látni vmit. Inkább csak úgy nézek ki, mint aki jól beebédelt. :)
2009. nov. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is óriási a pocakom pedig még csak a 26. hétben járok. De már az elejétől nő. Először fel voltam puffadva, aztán olyan mintha úgy maradt volna. De nem zavar olyan büszke vagyok rá, szép poci!! Más szülni megy ekkorával mint az enyém most.
2009. nov. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én nem vagyok vékony alkat, bár kövérnek sem mondható, azt mondanám: erős csontozatú, sportos alkat vagyok. A hasam alapból elég nagy, néha úgy néztem ki (főleg ha volt cisztám), mint aki lenyelt egy felfújt lufit (de nagymamám is ilyen nagy hasú volt). 12-13 hetesen látszott, hogy ez már több, mint nagy ha, most 17hetes vagyok, de szerintem átlaghoz képest szép kis pocim van, főleg akkor szép kis formás, ha kismama cuccot veszek fel. De én nagyon büszkén viselem, alig vártam!
2009. nov. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyeni. En is vekony vagyok (meg 27 hetes kismamakent is) es magas. A masodik babamat varom es nincs hatalmas pocakom, sot!

Gombolyu, formas, feszes, viszont egyaltalan nem nagy. Az elso trimeszterben mindket babammal iszonyatosan puffadtam, de az elmult es lement a pocakom, az elso babammal 25 hetesen kezdett el ismet noni, a masodikkal 20 hetesen. Mindket terhessegnel boven felido utan lett akkora a pocim, mint az elejen volt a puffadastol.

Tenyleg nem tudom, hogy mitol fugg, tobben azt mondjak, hogy azert maradok formas (a derekam, karcsusagom megmaradt) mert magas vagyok es van helye boven bennem a babanak. Volt aki azt mondta, hogy biztosan pici babat szulok (ez nem jott be, az elso babam 4 kg-mal szuletett, boven eleg volt nekem).

2009. nov. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!