Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki pocakos képet tölt fel magáról egy közösségi oldalra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Még csak 4 hónapos terhes vagyok, de nagyon elgondolkodtam, hogy hogyan közöljem a távolabbi rokonokkal, ismerősökkel, hogy úton a második picúr. Gondoltam rá, hogy egyszerűen kiteszek magunkról egy képet, semmiképp nem UH-t... de az az igazság, hogy elméláztam, vajon ez mennyire visszatetsző, erről úgy gondolom, biztosan megoszlanak a vélemények...Szóval, kérdezlek titeket, mi ezekről a képekről a véleményetek...én akárhányszor látok ilyen képet, mindig melengeti a szívem, és úgy érzem, együtt tudok örülni, és átérzem a boldogságát, hisz tudom, hogy ez milyen szép dolog...csak hát sok a rosszmájú, irigy ember...ezért kérdezlek titeket erről...
2013. nov. 29. 13:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
51%

Én az ilyen "bejelentést" nem szeretem. Nekem nagyon személytelen.


A sima pocakos képeket szeretem nagyon, amik mindennapos helyzetekben készülnek és nem az a céljuk, hogy "reklámozzák" a terhességet.

2013. nov. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
31%

Jajj, nem kell ezt ennyire túlgondolni.

Akinek tetszik, tetszik, akinek nem, az túlpöregti.

Rajtam akkor aztán kiakadnál.

Én tettem fel kismama fotós képeket is, ahol csak egy hálóingben vagyok, meg van, ahol az egész smeztelen hasam is látszik, mert testápolóval írtuk rá a lányunk nevét. Minden héten tettem fel új poci képet, és UH t is. 4Dst is.

Sőt szülés után a köldökzsinór elvágását a férjem csinálta, a doki meg fotózta. Szóval az is fent van, meg a lányunk első pillanatai is, meg én is. fontos volt, h megörökítsük, de nem szégyellek semmit, ott is nő maradtam és igényesen néztem ki, jó kedélyű voltam, minden szép és jó volt.

Szóval, bátran, mindent, ami jól esik. Akinek nem jön be, nem nézi, de tuti sokan örömmel nézik majd. :))

2013. nov. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
67%

Én örülök az ilyen képeknek. Sokakkal nem vagyok napi kapcsolatban, innen megtudhatom, hogy gyarapodik a család.


Amúgy ha valaki amúgy is szokott feltenni képeket, akkor legalább fél évig ne csinálja, csak mert babát vár?


Akinek nem tetszik, ne nézze.


Én meg a 2000 macskás meg kutyás képre nem vagyok kíváncsi.

2013. nov. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Az UH-s képekről bizony megoszlanak a vélemények, de olyat még nem hallottam, hogy a pocakos képet bárkinél is kivernék a biztosítékot. Talán szégyellnie kéne egy nőnek, hogy egy gyermeket hord a szíve alatt? Bújjon el hónapokig, nehogy másokat zavarjon? Baromság. Persze ezt is túlzásba lehet vinni, mint mindent, pl minden nap egy kép a pocakról az már nekem is sok lenne, de kifejezetten nem zavarna.
2013. nov. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%
Semmi gond vele. Akinek nem tetszik ne nézze.
2013. nov. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem zavar :) 1-1 pocakos kép bőven belefér szerintem.
2013. nov. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%
Ultrahang képeket én sem szeretem, de a pocakosakat nagyon!
2013. nov. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%
Egyik ismerősömről úgy tudtam, meg, hogy terhes, hogy kitett egy hétköznapi képet, amin a párjával van és látszik a pocakja. Ez így aranyos szerintem. Volt olyan ismerős is, akiről csak akkor tudtam meg a babát, miután megszületett és képet rakott fel róla. 2 ilyen is volt idén. Ezzel sincs gond, nyilván, aki fontos annak elmondja levélben/személyesen. Ami nálam nagyon visszatetsző az az ultrahangos kép, az nagyon nem odavaló szerintem...
2013. nov. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Cukik vagytok csajok, hogy írtatok!!! Ment a zöld kezecske mindenkinek, és nem csak azért, mert támogató kommenteket kaptam...

Nem akartam én túlgondolni a dolgot, csak nemrég voltam egy összejövetelen, és annyira fikázták ezeket a képeket, főleg a nők, hogy azt hittem, hogy már velem van a gond...megkérdeztem, hogy mi a bajuk ezzel, és mindenki azt mondta, hogy ez nem tartozik másra, meg hogy hencegős...egyáltalán nem értettem a reakciókat. Első terhességemnél kb 2-3 kép került ki rólam a FB-ra, én nem hinném, hogy túlzásba estem, engem az sem zavar, ha valaki mindennap tesz ki képet magukról, komolyan! De meglepődtem, hogy mennyire irigyek tudnak lenni az emberek...

2013. nov. 29. 13:13
 10/26 anonim ***** válasza:
71%

Mikor éveken keresztül nem jött össze az első pedig elhalt...minden ilyen, és uh képnél összetörtem....ekkor megfogadtam én ilyet nem teszek, akik annyira közeli rokonok, barátok úgyis megtudják,a többinek meg minek az orra alá dörgölni.

De ez én vagyok...

2013. nov. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!