Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerdán voltam uh-n, akkor az...

Szerdán voltam uh-n, akkor az orvos azt mondta, hogy minden rendben. Tegnap este hirtelen elkezdtem vérezni (igaz nem piros, hanem inkább valami rózsaszines váladék). Lehet, hogy elvetélek?

Figyelt kérdés
most vagyok 9 hetes
2007. okt. 6. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is véreztem az elején. Azért minél hamarabb menj orvoshoz, hogy megnyugodj!

Én nagyon drokkolok!

Egy 21 hetes kismama

2007. okt. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is véreztem a 9. hét körül és nem volt semmi baj de menj el a dokihoz hogy meg tudjon vizsgálni és akkor te is megnyugodhatsz.
2007. okt. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én most voltam kórházba, mert pecsétzeltem, kaptam gyógyszert, és feküdnöm kell, keresd meg az orvosod!
2007. okt. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenul van baj,de remélem voltál orvosnál!Minden kismamának elkéne azonnal menni amint ilyesmit észlel!
2007. okt. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, nálam a 12. héten volt hasonló a helyzet. Este vettem észre, ezért a kórház ügyeletére mentem. Nagyon kedves volt az ügyeletes orvos és mindent részletesen elmagyarázott. Azt mondta azért van mert a placenta az első trimeszter végén rohamosan növekszik és a megnőtt rész még nem tapad teljesen a méhfalhoz, ez okozhatja a vérzést. + a baba eddig a méhfalhoz tapadva élt és kb. ezekben a hetekben válik le a méhfalról és mostmár "csak" a köldökzsinórral kötödik hozzánk.

1 nap fekvést javasolt és minden rendben lett. Másnap a saját orvosom is ezt mondta. Nyugodj meg és keresd fel az orvosodat. Pihenj és ne idegeskedj, mindkettőtöknek ez a legfontosabb. Sok egészséget Nektek!

2007. okt. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!