Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap kellene megbet. De ma...

M.Petra 23 kérdése:

Holnap kellene megbet. De ma még semmi tünetem nincs arra hogy megbet holnap! Viszont a melleim nagyon fájnak szurkál is a petefészkem egy kicsit, és már a test hőm.1 hete 37,2 körül van! Pe. é. voltam együtt a párommal! Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2013. nov. 29. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
megbet...???
2013. nov. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor forditsuk magyarra:

Holnap kellene megjonnie. De ma még semmi tünetem nincs arra hogy megjönne holnap! Viszont a melleim nagyon fájnak szurkál is a petefészkem egy kicsit, és már a test hőm.1 hete 37,2 körül van! Peteereskor voltam együtt a párommal! Szerintetek lehetek terhes?

2013. nov. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Jólvan kettes, biztos sietett, így is értettük.

Szerintem simán lehetsz terhes, de ezt csak egy teszt tudja igazolni. Holnap már próbálkozhatsz, ha nem jön meg. Sok sikert!

2013. nov. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!
2013. nov. 29. 20:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Már 3 napja késik a mensim és rettentően fáj már a mellem ! Mindig úgy érzem magam ,hogy mindjárt elalszom! Semmi jele annak ,hogy megjönne a mensim ! Hányingerem és émelygésem is van a hőm folyamatosan fent van 36,9 és 37,3 -om ! ? Szerintetek már csinálhatok tesztet?
2013. dec. 2. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!