Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki várja még a babáját...

Valaki várja még a babáját június elejére?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? Család, barátok hogy viszonyulnak? Mit éreztek?
2013. dec. 2. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
En juniusra varom a babámat!
2013. dec. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én május végére, június elejére várom elvileg, de pontos idő még nincs. Vagyis a kiszabott az nem valós :) Elvagyok, különösebb bajom nincs a melleimen kívül. Duzzadtak az első perctől kezdve és még a melltartó is kellemetlen, nélküle pedig borzalom. A hasam görcsölget néha, de elenyésző és természetes. Második baba lesz. Itthon vagyok, így tudok pihenni is ha kell. Túlságosan nem örült neki senki, de elfogadták. Nem tervezett baba volt és nem is jött a legjobbkor, ennek ellenére mi várjuk. És te?
2013. dec. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nalunk is nem tervezett baba, de nagyon orulok neki mert eddig azt hittem nekem nem lehet! En junius 10 korul vagyok kiirva de hat ezek az idopontok nem biztosak! Nekem melltartoban kibirhato de nélkule ugy erzem mintha le akarnanak szakadni a melleim! A hasam rettentoen feszul de doki szerint ez normalis mivel nől a méhem! A baj hogy egyfolytaban stresszelek hogy mit ehetek, mit nem, mit ihatok, hogy nem rontok e el valamit, elso baba lessz es fogalmam sincs mi jo, mi nem joo
2013. dec. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én június közepére,végére várom a második gyerekünket. Most vagyok 10 hetes. Örül neki a család, tervezett baba. Fájnak a melleim és kb 5 hete folyamatosan émelygek, fáradt vagyok. Pihenni nem tudok túl sokat, mert két műszakban dolgozom és közben még az óvodás lányommal is foglalkozni kell, plusz a háztartás stb. Segítségünk nincs, a család 300 kmre lakik tőlünk.
2013. dec. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én június közepére-végére várom, 11 hetes kismama vagyok.

Mit érzek? hányingert. De azt már 5 hetes koromtól. (5 kg-t fogytam és nem volt rajtam súlyfelesleg)Izgalmat a 12 hetes genetika miatt és remélem, h probléma mentes lesz a terhességem további része.

2013. dec. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Június 7. körül várjuk második kisfiunkat. Múlt héten volt a 12 hetes uh. Szerencsére minden rendben, én jól vagyok, rosszullétek csak 2-3 hétig voltak. A család örül, bár inkább kislányt vártak szerintem (igaz, hogy kisfiúnak látták, de azt mondták még nem 100% hiszen még pici). Én nagyon boldog vagyok, nekem csak az számít, hogy teljesen egészséges legyen.
2013. dec. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Június elejére várjuk a babánkat. Tervezett baba, nagyon is, 1,5 év után jött össze. Nekem a 6 héttől folyamatos hányingerem volt, hánytam, most már mondhatom, hogy már csak 2-3 naponta hányok, úgyhogy már sokkal jobban érzem magam. A melleim nekem is szétrobbannak, de a terhesség legelejétől.
2013. dec. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szia! Csütörtökön leszek 12 hetes, június 19-re várjuk a babánkat:) Nekem az 5.héttől voltak tünetek, de 11.hét kezdetén enyhültek jelentősen, mára csak a fáradtság, pisilés,és mellérzékenység maradt, az émelygés elmúlt:) Mi 6 évet vártunk a babánkra, lombikbaba, mindenki nagyon várja már, nem beszélve rólunk:)
2013. dec. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem is több mint egy év utàn jött össze, a nàszúton. Júni 11 vagyok kiírva 13án az én szülinapom van. Hànyingerem folyamatos, mellem màr jobban tűri. Néha nagyon fàj a derakam/medencém. Első baba lesz. Most költöztünk a vàrosba, senkit nem ismerek senkivel nem tudok beszélgetni, pedig nagyon jól esne.
2013. dec. 2. 17:46
 10/11 anonim ***** válasza:
7. vagyok. Én szívesen beszélgetek itt veled, mármint levelezhetünk privibe, ha gondolod :)
2013. dec. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!