Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zalaegerszegen melyik nőgyógyá...

Zalaegerszegen melyik nőgyógyász ultrahangozik magánrendelésen?

Figyelt kérdés
Olyan nőgyógyászt keresek, aki magánrendelésen ultrahangot is végez. (nem 4d, hanem sima)
2013. dec. 2. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Horváth Tihamér, Vajda György és Kovács Lajos biztos, de Kovács Lajos már nem vállal szülés levezetést. Én mondjuk hozzájuk tuti nem mennék, hiába uh-znak magánrendelésen.
2013. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Kovács Lajos a legolcsóbb és a legjobb.
2013. dec. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Györe meg a kórházba hív, amikor ő van ultrahangon. De szerintem a Regényi és a Németh Gábor is. Mármint ha ő a dokid. Amúgy azok, akiket az első válaszoló felsorolt, de én sem mennék egyikhez sem.
2013. dec. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. A Kovács Lajos volt a dokim, de nála már nem lehet szülni, meg voltam vele elégedve. A többit nem ismerem, de inkább negatívat hallottam róluk, mint pozitívat.


Kádasi doktorról tudtok valamit?

2013. dec. 2. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Goldfingernél szültem, meg voltam vele elégedve a terhesség során és a szülés alatt is. A következőt is nála szeretném szülni. Semmi rosszat nem tudok mondani róla. Óvatosan vizsgál, még kellemetlen sem volt soha, minden kérdésre válaszol, ha bármi gond van, azonnal intézkedik, nem teketóriázik. Egyáltalán nem pénzéhes, egy vizsgálat 3 ezer ft nála terhesgondozás során, a szülésre sem mond árat. Sokaknak nem jön be a stílusa és a humora, de ezt mindenkinek magának kell kitapasztalnia. Ha ez számít, én úgy tudom, hogy a Kovács Lajos hozzá irányítja a kismamáit. Egy ismerősöm a Kádasinál most fogja szülni a harmadik gyerekét, nagyon meg van elégedve vele. Azt mondja, hogy nagyon megnyugtató, kedves és ő sem mond árat a szülésre. Én még a Regényiről és a Vörös Zétáról hallottam jókat.
2013. dec. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönjük a lepontozást. Goldfinger nem ultrahangoz, ugyanott van a magánrendelése, ahol a Zétának, nincs ultrahang. Barátnőm a Kádasinál szült, meg volt vele elégedve, de mindent úgy kell belőle kihúzni.
2013. dec. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

35 hetes vagyok, és a Kovács Lajos az orvosom, a 36 hetes ultrahangot megcsinálja.

Szülni a Goldfingernél fogok.


A szomszédom a R.-hez járt, de állítólag megzakkant, mert azt mondogatja, hogy jönnek az ufók és elfoglalják a földet. Most Ő is terhes, és a Goldfingert választotta.


A kovács Lajos minden kismamát elkísér a 36. hétig. Kovács és Goldfinger között van egy egyezség, hogy a Kovács kismamáinak a szülését levezeti a Goldfinger, ha a kismama is akarja.

2013. dec. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!