Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az aktus után mennyi idő...

Az aktus után mennyi idő múlva jelentkeznek a terhesség első tünetei?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivel nem lehet megallapitani hogy melyik aktustol estel teherbe, erre nemigen lehet valaszolni. Nekem 1,5 hettel azutan hogy meg kellett volna jonnie. Hanytam. De nagyon. 2 honapon keresztul. A melleden kekes szinben latszanak az erek? Mert az az.
2009. nov. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
bnőm másfél hónapja volt együtt utoljára ex pasijával, velem pedig 1 hete,és most hányingere van, szédül, fáradt stb, gyereket nem szeretnénk, terhességi tesztet csináltattunk, de nem mutatott ki semmit, köv. héten még csinálunk
2009. nov. 22. 00:53
 3/9 A kérdező kommentje:
* velem 1 hete volt először
2009. nov. 22. 00:55
 4/9 anonim ***** válasza:

jáj, ne legyél buta liba, ennél több eszed van te lány! Gumi, gyógyszer, stb...

aztán aktus után menzesz kimaradás... de csak akkor tudsz teherbe esni, ha peteérésed van, ami álltalában 2 menzesz között van, tehát ha 4 hetente (28 naponta) jön meg a havid, 14 napra van peteérésed. +/-2-3 nap.

Mi pl. úgy védekeztünk a férjemmel (30 évesek vagyunk...),. hogy peteéréskor vigyáztunk, előtte 2 nappal nem. Most 39 hetes terhes vagyok :D

szóval húzzatok gumit!!!

2009. nov. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd terhes lett valamelyikőtöktől azt majd csak dns vizsgálattal lehet kideríteni hogy melyikőtök a befutó.... nagyon kevés a két aktus között eltelt idő, valójában bármikor teherbe eshetett azon a héten, az orvos is csak saccolni tud majd a fogantatás dátumát illetően. Sajnálom...
2009. nov. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
uccsó vagyok, elfelejtettem válaszolni az eredeti kérdésre: az aktus után 10 nappal TALÁN már mutat valamit a teszt, de bizonyosan csak az elmaradt menstruáció utáni napokban lehet tesztelni, mert a hímivarsejtek akár 6-8 napig is "tekeregnek" a petevezetékben, nem biztos hogy az aktus napja egybe esik a megtermékenyítéssel...
2009. nov. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy az ex pasitól terhes a kislány! Egy hetes terhességnek még nincsenek tünetei.

38km

2009. nov. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Várjunk csak! Biztos jól írtad, hogy az expasijával 1,5 hónapja volt együtt, nem 1,5 hete? Mert ha már valóban eltelt azóta 1,5 hónap, és akkor terhes lett, akkor elvben már 1 menszesz kimaradt, és akkor már a tesztnek is ki kéne mutatnia. Ha csak 1,5 hete, akkor várjátok meg a havit, lehet megjön, de ha késik, akkor teszteljetek megint. 1-2 héttel az aktus után még nincs hányinger, lehet csak vmi vírust kapott el.
2009. nov. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk, ha minden igaz nov. 5-én fogant, a héten vannak először tüneteim. (3 hét)
2009. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!