Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti miket ettetek a terhesség...

Ti miket ettetek a terhesség alatt és szülés után a kórházban? Főleg császáros anyukák válasza érdekelne.

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazt mint terhesség előtt.
2013. dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ugyanazt, amit terhesség előtt. Amúgy sem vagyok nyers hús, tojás, tengeri herkentyű párti, szóval nem voltak ilyen problémáim. :)

Terhességi cukrosként igyekeztem/igyekszem sok fehér húst, zöldséget, jól összerakott szénhidrát mennyiségű ételeket enni, de a nagyon durva szénhidrát bombákon kívül mindent eszem.

A kórházban ugyanazt ettem (ill. nem ettem), mint a többi anyuka. Menzakoszt, csak a cukrosoknak túrórudi helyett alma volt. De ugyanúgy fehér zsömlét, kenyeret, vajat, lekvárt, felvágottat adtak.

Sőt, mielőtt mobilizáltak, a nővérke mondta, hogy rágjam el a nálam lévő tejszeletet, utána kezdünk neki a felállásnak.

2013. dec. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanazt ettem mint elotte. Ugye szules utan kicsit jobban odafigyeltem h a lanyom pocakja ne fajjon. Meg annyi h csaszar utan semmi gyumolcslevet es szensavasat sokaig nem tudtam inni es nem is ajanlottak. Nagyon fajt tole a gyomrom.
2013. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért tetted fel azt a kérdést?
2013. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ÉN ugyan simán szültem,de a szülés után a kórházban csak a leves kívántam..

Szinte semmi szilárd kaját nem ettem

A legjobban a joghurtnak és pudingnak örültem mikor anyum hozott.

Plusz a lidl-s üveges 100%-os banán-körte-alma gyümilevet ittam..abból 5 üveggel

Nagyon jól esett...

2013. dec. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok újra:

Se a kórházi reggelit ( felvágott+kenyér) se a vacsit nem ettem

Ahogy behozták tettem egy szatyorba amit anyum hazavitt a kutyáknak

Tehát szó szerint semmilyen szilárd kaja nem kellett

2013. dec. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunka kórházban volt különbség a császáros és a sima kaja között. Én is császáros voltam. Leves+ a második általában valamilyen pépes kaja volt, olyan volt mint egy bébiétel. Nagyon szörnyű volt. Mondták is hogy amit hoznak azokat ne egyem meg, mert ez mégis csak egy elég nagy műtét és nem szabad rögtön leterhelni a szervezetet.

Az utolsó nap hazajövetel előtt kaptam ugyanazt az ebédet, mint a többiek. Akkor már süti is volt:)

Én utána 2hétig otthon még alig bírtam enni valamit, rögtön úgy érezten hogy tele a gyomrom és nem kapok levegőt.

2013. dec. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Alatta mindent amit csak kívántam...

Utána pedig hát én ettem volna azt amit a várandósság alatt de nem engedték... rengeteg gyümölcsöt ettem, húslevest, "könnyű" kekszeket.

Ás amire felhívták a figyelmemet a csecsemősök, hogy 100% almalevet igyak csak... mert a rostos hasfájást okoz a babának...vagy hígítsam fel a rostost fele arányban vízzel. Nem tudom mennyire volt igazuk, minden esetre én így csináltam.

2014. jan. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok: no meg persze vizet is ihattam... :D
2014. jan. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!