Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az x-epil teszt mennyire...

Az x-epil teszt mennyire érzékeny? Nektek milyen idős terhességnél mutatott pozitívat?

Figyelt kérdés
Igaz rövid ideje próbálkozunk még (most lesz két hete, petérés közben is voltunk együtt) de olyan lassan telnek anapok, nem biztos, hogy ki tudom várni, hogy megjön-e. Nagyon szép Karácsonyi ajándék lenne :))
2013. dec. 3. 07:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt előtt 3 nappal kimutatta, de nagyon halványan, alíg lehetett látni. 25ös érzékenységű. Amit ajánlanék, az a predictor, ami 12es érzékenységű, és 4 nappal előtte pozi volt! Most vagyok 5 hetes :)
2013. dec. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a nemvárt napján teszteltem vele, de délután. Rögtön pozi lett, és nem is halvány. Majdnem ugyanolyan erős volt mint a kontroll csík.
2013. dec. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Türelem! Nekem a nem várt reggelén lett halvány pozitív. :-) Ha előbb tesztelsz, nagy esély van arra, hogy negatív lesz és az kiábrándító nagyon, hidd el! Drukkolok!
2013. dec. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nemvárt napján reggel teszteltem halvány pozitívat, de 36 naposak a ciklusaim. Tehát egy héttel kisebb mint a számolás szerint lennie kellene.
2013. dec. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nemvárt napján délutániból lett halvány pozitív :)
2013. dec. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor úgy nagyjából mindenki a nem várt környékén tesztelt. Akkor még sajni van idő, csak telnének gyorsabban a napok :)))
2013. dec. 3. 20:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Nemvárt előtt két nappal :) Sokkal jobb mint a 10es One step, az még mindig épp hogy nagyon halvány... X-epil majdnem olyan mint a kontrollcsík :)
2014. jan. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Gratulálok neked, irigyellek :)) Nekem múlt hónapban sajnos nem sikerült, bár már mensi előtt minden tünetet produkáltam, késett is egy két napot, de aztán sajnos mégis megjött :( De sebaj, ez még csak a második hónap, 15-e fele kiderül ez a hónap sikeresebb lett-e?! :)
2014. jan. 7. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!