Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hónapos terhességnél is...

7 hónapos terhességnél is pozitív lesz a teszt?

Figyelt kérdés
Nem kell lehülyézni csak valahol azt olvastam, h egy idő után lecsökken a HCG színt azoknál, akik babát várnak! Azért érdekel, mert meg akarom viccelni a barátomat egy pozi teszttel és a barátnőm most 7 hónapos terhes szóval ha csináltatok vele egy tesztet akkor azt pozitív lesz?
2010. márc. 4. 21:02
 1/9 anonim válasza:
68%
nagyon vicces.. hány éves vagy 16? ilyennel a helyedben nem viccelődnék.. ki tudja, kerülhetsz vélatlanül "pozi" helyzetbe, és azt már Te sem fogod annyira viccesnek tartani..(ha csak nem szeretnél kimondottan babát)
2010. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
idióta
2010. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

morbid vicc

amugy pozitiv lesz

2010. márc. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Én ilyennel nem viccelődnék...

Mert ha egyszer babát szeretnél, majd várod és várod a pozitív tesztet...

...és nem fog megjelenni!

2010. márc. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
nem lesz pozitív 7 hónapos terhességnél
2010. márc. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2 ember válaszolt normálisan a feltett kérdésre nekik nagyon szépen köszönöm! A többieknek meg csak annyit írnék, h tudom, h rossz vicc, de ti honnan tudjátok, h miért teszem ezt a barátommal? talán azért, mert megérdemli, mert ő is elég csúnyán megtréfált, de nem ez volt a kérdés! és nem 16 éves vagyok hanem 24 ja akkor meg egy hülye nő vagyok nem érdekel, de ha nem a kérdésre válaszoltok akkor minek írtok ide? Nem akartam ennyire kemény lenni elég régóta fent vagyok az oldalon, de csak azért nem oktatok ki senkit se, mert feltett egy olyan kérdést, ami nekem nem tetszik!
2010. márc. 5. 11:15
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy milyen a párod, akkor is óvatosan viccelődjél ezzel..., nem babonából, csak élettapasztalatból. Nem kívánom neked, hogy egy ilyen "vicc" után évekig nézd hiába a negatív tesztet vagy menj a 3 . vetélés utáni műtétedre.

Megértem, hogy ideges vagy a párodra, de a gyerek nem tréfa dolog, de ezt ennyi idősen már illenék tudni...

2010. márc. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

szerintem próbáljátok ki. egy ezres (kb) ha megér neked annyit, akkor ez a legegyszerűbb. :)

és igazad van, nem láthatunk bele...

2010. márc. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

Nem lesz már pozitiv a teszt.De én annak idején mikor nézegettem melyik a jobb teszt találtam olyat ami "csak" tréfára való.Alapból rajt van a második csik, szerintem keress rá a neten.

19 hetes km.

2010. márc. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!