Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismamák, nagyon...

35 hetes kismamák, nagyon féltek a szüléstől?

Figyelt kérdés
nekem 2 terhesség, és ahogy közeledik egyre jobban félek. Mit tegyek, hogy bátorítsam magam?

2013. dec. 3. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem első lesz, de nem félek :)

Te miért? Rossz élmény volt az előző?

2013. dec. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

35 hetes vagyok a harmadik babával

Az első gyermekem 11 éves, akkor egyáltalán nem féltem, mindig beszéltem hozzá, hogy gyorsak leszünk stb. Fél óra alatt megszületett .


Második gyermekem 2,5 éves, és nála rettenetesen féltem, nem beszélgettem vele arról, hogy könnyű szülés legyen. 9 óra tömény fájdalom volt, már könyörögtem, hogy vágjanak fel, de nem lett császár, nagyon megszenvedtem


Most a harmadiknál tudatosan készülök a gátvédelemre, és arra, hogy max egy órát leszek a szülőszobán :-)

2013. dec. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

37 hetes vagyok, eddig annyira nem foglalkoztatott a dolog, úgy voltam vele, és igazából vagyok is, hogy oké, tudom hogy fájni fog, de egy dolog vígasztal, hogy hamarosan a kezemben tarthatom. :) Első baba lesz, 11 hónapot vártunk rá, és megéri azt a pár óra fájdalmat :) Ne izgulj, a végeredményre koncentrálj! :) Könnyű szülést Neked!!

2013. dec. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is 35 hetes vagyok,első babával 36 évesen. Annyira szeretnék már ott tartani, hogy félni sincs energiám tőle. Eddig nagyon jó volt, de már kezd tényleg terhesség lenni. Én is ki szeretném egyébként próbálni, hogy megbeszélem vele szülés közben is, hogy milyen jó lesz, és könnyen fog megtörténni. Hátha bejön nekünk is! Bátorításnak meg megfelel az is, hogy évezredek óta,és rosszabb körülmények között most is szülnek nők. Nekem bejön. :)
2013. dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! 37 hetesek vagyunk a kis drágámmal.. Megmondom őszintén, hogy én halálnyugodt vagyok.. Rémsztorikat direkt nem olvasok, pedig a munkahelyemen most akik szültek, minddel gond volt, de tapintatosságból nem meséltek részleteket. Úgyis meg kell születnie annak a picinek, bennem nem marad, úgyhogy én izgatottan várom az érkezését! :-) Teljesen pozitívan állok az egészhez..Szerintem neked is az a kulcs, hogy próbálj arra koncentrálni, hogy hamarosan a kezedben tarthatod ezt a kis huncutot, aki 9 hónapig ficánkolt odabenn..:-) Kitartást és majd könnyű szülést kívánok! 37+1 hkm
2013. dec. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!