Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismamák hogy vagytok...

Xtina22 kérdése:

29 hetes kismamák hogy vagytok? Mikorra vagytok kiírva? Milyen nemű babátok lesz? Nem féltek a szüléstől? Én személy szerint nagyon. Lenne kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 16:55
 1/10 Nitu26 ***** válasza:

Szia!Én tegnap töltöttem be a 29hetet és Április 20-ra vagyok kiírva az ultrahang szerint,utolsó menzesz szerint Április 6.

Hát szerintem a kettö között lesz meg a kislányunk. :)

Így érzem :) Mi jól vagyunk,kisasszony nagyon aktív bár vannak napok mikor csendesebb,de szerintem ez normális.Pár napja nagyon fáj a derekam,remélem el fog múlni,mert nem egy jó dolog...

Hááát a szülés...én is félek,sokat gondolok már rá.Arra is kiváncsi leszek,hogy sima szülésem lesz vagy császár,mert a babánk még mindig farral fekszik kb 12.hetes kora óta...de remélem hogy befordul időben! :)

Ti mikorra várjátok a picit?Kisfiú vagy kislány?

2013. febr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mi április 18.ra vagyunk kiírva. Kisfiúnk lesz. :) Én nagyon félek a szüléstől :( De viszont már nagyon várom h kint legyen magamhoz szorítsam puszilgassam simogassam :D :$

Derekam mint most is nagyon leszakad...már vagy a 20.héttől de gondolom azért is mert túlsúllyal kezdtem...Nekem reggel meg este szokott nagyon aktív lenni de most pl. d.u. 1óta nem igazán érzem ilyenkor nagyon megrémülök :/ :( De gondolom nincs semmi baj csak pihen :)

2013. febr. 3. 18:04
 3/10 anonim ***** válasza:
szia.27hetes vagyok.Május6ra vagyok kiírva.kislány lessz.NAGYON FÉLEK a szüléstől. görcsölget a hasam köv görcsnél kórház:((
2013. febr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Nitu26 ***** válasza:
Szia!Hát ha görcsölsz szerintem ne várj hanem menj kórházba!Én nem kockáztatnék a helyedben,remélem semmi baj nincs de ha lát egy orvos az a biztos!Drukkolok!
2013. febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
multhét csütörtökön voltam.cg3000 a méhszáj.a doki mondta h kövnél kórház:(
2013. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Nitu26 ***** válasza:
Gondolom a magnéziumot azt szeded ugye?Minnél többet szedj,az ártani nem árt az tuti!Jahj hát vigyázz magatokra!!!
2013. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Remélem nem lesz semmi baj! Vigyázz magadra és a babádra! Kitartást!
2013. febr. 3. 19:37
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Holnap toltom a 29. hetet, aprilis 23-ra vagyok kiirva de a doki szerint eselyes hogy elobb erkezik. Kislany lesz, mar nagyon varom! Nekem is faros kezdettol fogva, es mivel elso baba es eleg nagy (27. heten 1400ra becsultek), nem biztos hogy be fog tudni fordulni...azert negykezlabazok minden nap, biztos ami biztos, ha meg csaszar lesz akkor legalabb elmondhatom hogy en mindent megtettem:P A szulestol nem vagyok annyira betojva mint attol hogy még terhesseg alatt kerul valami homokszem a gepezetbe, de persze fo a pozitiv hozzaallas!

Mindenkinek boldog babavarast!:)

2013. febr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Holnap UTAN toltom, bocsanat
2013. febr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
köszi vigyázunk rá a párommal.nem enged emelni csak pihizni:) magnéziumot tömöm magamba 1000rel:)most nekem is faros pózba van
2013. febr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!