Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Karácsonykor szeretném bejelen...

Karácsonykor szeretném bejelenteni a rokonságnak a babámat csak nem tudom hogyan. Írjatok légyszi egy-két ötletet?

Figyelt kérdés
Valami vicces/kreatív, meglepő módon gondoltam mindenképpen, uh képet nem szeretnék mutogatni, kis cipő a fa alá annyira nem tetszik. Egyéb ötletek jöhetnek.:)
2013. dec. 4. 07:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%

Megkérdezhetem, hogy hány hetes leszel karácsonykor?

Mi úgy jelentettük be, hogy az akkor 2 éves kis keresztfiam mutatta meg a pocakomat, hogy ott van a baba. :)

2013. dec. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Vegyél egy pici piros gyorsmasnit, aminek az alján van egy kis öntapadós rész. Azt a kis piros masnit ragszd a pulcsid alá a pocakodra. És mikor megvolt a nagy ajándékozás, akkor mondjátok meg, hogy van még egy ajándékotok. Ekkor felhúzod a pulcsidat, hogy lássák a masnit.


Tapasztalat: lesz 1-2 másodperc síri csend, mielőtt a rokonok visongani kezdenek, és halomra ölelnek titeket.

2013. dec. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Pont 12 hetes leszek. Aranyos mind a 2 ötlet:)
2013. dec. 4. 08:11
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
de jó én is akkor akarom :)Ö 16 hetes leszek...
2013. dec. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi is pont karácsonykor akarjuk bejelenteni párom szüleinek, akkor 14 hetes leszek.

Én valami olyasmire gondoltam, hogy amikor odaadjuk az ajándékokat, lesz közte egy boríték is, amibe veszek egy alkalomhoz illő képeslapot, nézek valami szép idézetet (+belerakom a 12 hetes UH fotót, bár azt írtad te ezt nem szeretnéd), és így adom oda. Arra is gondoltam hogy idézet helyett írok valamit a kétévesem nevében, pl. Kedves Mama és Papa, kistesóm fog érkezni, ezt persze szebben és bővebben, de ez lenne a lényeg. :-)

2013. dec. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

nekem a tessómmal eggyütt derűlt ki hogy ittis ott is baba lesz és vett ő is én is kis zoknit és külön-külön becsomagoltuk és oda adtuk anyuéknak annyit montunk egyszerre bontsák ki!

hát egyből leesett nekik mi van nagy volt a meglepődés!

2013. dec. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleimnek és az anyósoméknak is karácsonykor fogjuk elmondani a párommal. Mi sem tudjuk még. Két véglet van eddig, az egyik, hogy az ajándékok közé odarakunk egy kis body-t, a másik pedig egy képeslap. :)

Konkrétan még nem beszéltük meg.

Egyébként mi is 12 hetesek leszünk karácsonykor :)

2013. dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

#2 vagyok és kicsit ünneprontó leszek most: nekem olyan furcsa, hogy egy kismama 12 hétig nem mondja el a saját anyukájának, hogy terhes...

a pasik azok más tészták, de egy lány sokkal közelebbi, bizalmasabb kapcsolatban kellene, hogy legyen az anyukájával.

Nekem mikor pozitív lett a tesztem rögtön anyut hívtam. Nem tudtam volna eltitkolni előle, pláne, hogy tudtam mennyire boldog lesz.

2013. dec. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%

4 vagyok. Én el sem mertem hinni nem is ment úgy az eleje mint a nagykönyvben, hogy ne idegeskedjek nem is vettem róla tudomást, jól ment :)

Most a hétvégén akartam elmondani személyesen mert nem telefon téma de úgy jött ki a lépés hogy nem megyek haza 250km van köztünk így csak utána való hétvégén mondom meg. Mindenki más karácsonykor. Meg őszintén szeretem az anyukámat de ő furcsa természet, mindig nekem esik , főleg eben a témában szerinte a gyerek csak elveszi az életkedved, időt,stb...

2013. dec. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Anyukám természetesen tudta, hogy babát várok. :) A nagymamámnak mutatta meg a keresztfiam a pocimat.

Most 7 hetes vagyok, anya most is tudja, férjem szülei még nem tudják. Nagyon hajlok rá, hogy megvárjuk a 12 hetet a bejelentéssel.

2013. dec. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!