Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, akik a második...

Anyukák, akik a második gyermeküket várják 1-2 héten belül, nincs bennetek egy kis "félelem", hogy pont karácsonykor nem lesztek itthon?

Figyelt kérdés

4 éves a lányom, 22-re vagyok kiírva, és nagyon szeretnék itthon karácsonyozni (legalább szenteste itthon). Olyan érzésem van, hogy cserben hagyom, ha nem látom a meglepetést az arcán az ajándékok láttán. Vagy pont akkor nem lesz vele anya-apa, amikorra várja az ajándékokat (az igazat megvallva nem kért semmit, csak karácsonyfát). Nem tudok fát díszíteni neki, meglepetést okozni, stb.

Bennetek nincs meg az az érzés, hogy csak pont akkor itthon legyek?


2012. dec. 16. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem.24-re vagyok kiirva és én is 4evest hagyok ithon apával.Nagyon bizok a jovohetben hogy megindul kifele a picurka.A fát meg 2,3nap mulva elkészitem.Nagyon várom már a végét.KITARTÁS NEKTEK :)
2012. dec. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nektek is kitartást és sok örömöt kívánok!
2012. dec. 16. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!