Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddigmeg tudtam voona enni...

Eddigmeg tudtam voona enni egy két lovat is egy nap ma meg alig tudtam magam hohy valamit egyek. Más is v8lt így? (14 hetes)

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 18:10
 1/4 A kérdező kommentje:

*Eddig meg tudtam volna enni egy-kèt lovat is egy nap, ma meg alig tudtam ràvenni magamtól hogy valamit egyek. Màs is volt így?

Bocsi tableten nem tudok írni :'(

2013. dec. 6. 18:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni. Vannak jobb, rosszabb napok a tüneteket illetően. Ez van, ki kell bírni. :)
2013. dec. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. De ha nem voltam éhes, nem ettem. Mondjuk ilyen ingadozások nekem terhesség nélkül is szoktak lenni.
2013. dec. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen:)) arra viszont figyelj hogy igyál eleget, amikor kevesebbet eszel akkor főleg.
2013. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!