Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor és hogyan kérjek időpont...

Mikor és hogyan kérjek időpontot a dokihoz? 11 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Privát orvoshoz szeretnék járni, de még nem voltam nála. Kedden és csütörtökön rendel, akkor lehet időpontot is kérni. Jövő pénteken leszek 12 hetes. Mikor hívjam fel és mit mondjak neki? Az oké, hogy időpontot szeretnék kérni xy vagyok. De azt is mondjam, hogy 12 hetes leszek pénteken? Mikor kell a genetikaira menni?
2013. dec. 7. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:

12 hetesen kellene....

Bemutatkozol es időpontot kérsz. Meg említheted, hogy terhes gondozásra lenne szükséged, tud e vállalni.

2013. dec. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A 12. héten van az első szűrő ultrahang, ekkor kb. ugyanakkora minden baba, ezért fontos ilyenkor menni - ezt viszont nem biztos, hogy az orvos végzi, lehet, hogy csak beutalót ad rá valamelyik kórházba. Tehát minél előbb kérj időpontot.

[link]

2013. dec. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem minden privatorvos végezheti el a 12. Uht, es a 18.at.

Így beutalót ad, vagy ajánl egy jó maganintezmenyt , attól függ mit szeretnél.

Én a helyében felhívnám, es megerdeklodnem , h ő végezheti e ezt a vizsgálatot. Ha nem,akkor a legközelebbi időpontra mennek,es kérnek beutalót.

Ha végzi, akkor én a helyedben , (ha biztos vagy a baba a korában) a baba12.héten mennek. Hogy érthető legyek. Pénteken van a hét forduló,akkor kedden 12+4 leszel,a legideálisabb !

Hidd el! Nálam a redo eddigre adta ki az igazi értékét!

Minden jót kívánok!

2013. dec. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi ! Ő végzi, osztályvezető főorvos a szülészeten is. Hozzá szeretnék járni, én is keddet gondoltam, akkor csütörtökön kérek hozzá időpontot.
2013. dec. 7. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!