Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire paráztok azon, hogy...

Mennyire paráztok azon, hogy történik valami baj? Gondolok influenzára, vagy mondjuk egy vetélés, amit azonnal nem is lehet észrevenni? Olvastam itt olyat, hogy 9 hetesen elment a baba és csak 11. héten tudta meg a kismama. 7 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Én biztos voltam benne, hogy nem történhet baj. Mégis meghalt a baba. Szóval ne parázz, azzal csak ártasz mindkettőtöknek. A baj sajnos anélkül is megtörténik, hogy várunk rá. "Bevonzani" pedig nem szabad.

Boldog babavárást!

2009. nov. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és légyszíves ne olvasgass olyanokat, ami nem neked való ! ;-) :-)
2009. nov. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem is a 9. héten halt el és a 12. héten vettük észre. Sajnos előfordul. De nem szabad ilyesmin stresszelni, ha szerencséd lesz, most jön az álomkóros periódus, a 2. terhességnél átaludtam az egész első trimesztert, szóval már nem volt alkalmam ilyesmin agyalni :)

30 hetes kismami

2009. nov. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Egyszerűen ne foglalkozz ilyesmivel és ne olvass semmi rémisztő történetet. Általában akiknél minden rendben van, nem írják le, akiknél pedig valami gond volt, szívesebben megosztják másokkal. Én is sokáig voltam stresszben, és rájöttem, hogy teljesen felesleges, úgysem tőled függ, hogy mi fog történni. A lényeg, hogy vigyázz magadra, és élvezd a terhességet!
2009. nov. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem tavaly augusztusban szakították meg a terhességet a 12.héten mert nem volt szívverés,de a nagysága alapján kb három hete már elhalt.Nem elriasztani akarlak,de sajnos van ilyen.Most 34 hetes kismama vagyok,de végig paráztam az első 12 hetet.De ne is gondolj ilyenekre,rendben lesz minden.

Üdv

2009. nov. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és ha megáll a szíve, akkor nincs semmi tünet? ugyanúgy érzékenyek a mellek, puffadva van a has és semmi folyás nincs?
2009. nov. 24. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!