Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes első babás kismama...

6 hetes első babás kismama vagyok. Lehetünk együtt a férjemmel, vagy az növelheti a vetélés kockázatát?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy buta kérdés, de még tapasztalatlan vagyok.

Öt hetesen voltam orvosnál, csak petezsákot látott, ha jól utodom, 10mm-est. Jövő héten megyek megint, csak félek, hogy nehogy baj legyen.

Tünetem még nincs.


köszi a segítséget


2010. máj. 19. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan lehettek együtt, mondjuk annyira ne szervezzetek vad orgiákat, de a dokid mondta volna, hogyha tiltott lenne a szex.Egészséges terhességnél nem történhet baj...Szép terhességet:)

35 hetes kismama

2010. máj. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy tudom, hogy az első időszakban nem ajánlott( 11-12 hetes korig). Viszont, ha jövőhéten mész dokihoz, akkor kérdezd meg. Amit ő mond az a biztos.

2010. máj. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a legelejétől együtt voltunk, örömünkbe mi mást lehet csinálni:))))Ha az orvos nem mondja konkrétan, hogy nem szabad, csak akkor tiltott.
2010. máj. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi végig huncutkodtunk, és nem történt semmi probléma. A saját megnyugtatásodra kérdezd meg jövő héten, ha mész, nem kellemetlen, szerintem naponta kérdezik ezt a dokiktól. Addig meg kényeztessétek egymást másképp!:) Szép és egészséges babavárást!:)
2010. máj. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:) köszi a válaszokat
2010. máj. 19. 08:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát mi főleg az első három hónapban csináltuk ha kell, ha nem :D és semmi baja nem lett a babának. Csináljátok nyugodtan, de ha görcsölsz közben vagy miután végeztetek, akkor inkább ne. Azt olvastam minnél több orgazmusa van a kismamának annál kiegyensúlyozottabb lesz a baba.


23. hetes kismama

2010. máj. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. En 7 hetes vagyok, nekem aztán van tunetem. éjjel nappal hányok és rosszul vagyok már 2 hete. Mi is voltunk egyutt a párommal hétvégén, de utána egy picit pecsételtem. Az el is maradt vagy csak 2 csepp barnás folyás volt. Annyira megijedtunk, hogy inkább az elso trimeszterben hanyagoljuk a dolgot. Engem nem akart megultrahangozni az orvosom mult héten, mert nem akarta, hogy megijedjek, ha még nem lát semmit. 10 - 11 hetesen kell majd visszamennem.
2010. máj. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!