Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha megyek pisilni olyan...

Ha megyek pisilni olyan érzésem van föleg reggel és este, hogy szinte "kiszakad" lent valami. Feszít, nyomást érzek. Normális ez az érzés?

Figyelt kérdés

24 hetes vagyok.Ez az érzés meg van már 2.hónapja.A doktornöm szerint normális,mert a 2.baba,és kivannak nyúlva a szalagok,és puhább minden.

Másnak is van ilyen??

A hüvely baloldala 1 hete megvan nagyon duzzadva,.A jobb kicsit.

A dokinö azt mondta ez is normális....Nem tudom.

Kis duzzanat tudom,hogy normális.De ez nem olyan kicsi.


22 hónapos,és 24 hetes anyuka.


2009. nov. 23. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ez van, pedig még csak 13 hetes vagyok. Akkor érzek így, mikor nagyon tele van a hugyhólyag... Közel vannak egymáshoz a méh és a hugyhólyag, és nyomják egymást. Van, hogy még pisiléskor is feszít, aztán, ahogy végzek, abbahagyja.

A hüvelyduzzanat is normális. A vérbőség vicces dolgokat alkot "odalenn". :)

2009. nov. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért nézessél vizeletet,mert nekem is ilyen érzésem volt,a védőnő mindig azt mondta,hogy mert emelkedik ki a baba,nála minden vizeletem negatív volt(érdekes),aztán a körzeti orvosnál kiderült,hogy négy keresztes genny van benne!:(A védőnő felelőtlensége miatt erős antibiotikumot kell szednem!Inkább nézesd meg,az a biztos!20 hetes km
2009. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En a masodik babamat varom, mindkettovel erzem, ereztem ezt. Szoval szerintem teljesen normalis, mert egyebkent egeszseges lefolyasu terhesseg volt az elso is.

Ha pisilnem kellett es nem tudtam rajta hamar tullenni, akkor nekem meg a mehem is bekemenyedett, ejszaka pedig rendszerint arra ebredek, hogy iszonyatosan kell mennem, es a hasam is kemeny, huzodik, mintha a mehem es a tele holyagom nem fernenek el egymas mellett. Vagy mintha a holyagom tologatna a mehemet. De pisiles utan teljesen elmulik.

2009. nov. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyasmire gondolsz, mintha hüvelyen át kiakarna jönni a belsőd? Nekem ahhoz hasonló érzésem lett
2022. ápr. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!