Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barátnőm vígasztalhatom még,...

Barátnőm vígasztalhatom még, vagy ez mär tuti nem jó? 6 hetes lehet, + - -2 nap.

Figyelt kérdés
Ma volt magán dokijánál uh.n,s 28x18mm petezsák,benne embrió nem látható.Beküldték a kórházba,hogy más is nézze meg,hogy biztos legyen.Lehet ebböl még baba?Már 2 missed.en van túl szegény.Mit mondhatnék neki?Biztassam?Már igy is összeomlott...

2013. dec. 9. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos megint nincs baba. :( Sajnálom!
2013. dec. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

6+5 hetesen 17 mm petezsákot látott a doki, de embriót nem.

8+6 hetesen mentem legközelebb, és volt már embrió is.

Szóval necces, de nem reménytelen.


Szikhólyagot látott az orvos?

2013. dec. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia nekem 5+3 an petezsák s szikhólyag sejthető volt aztán 6+4 en már 6mm es volt a picur és szívpulzálás is volt. ha szikhólyag van akkor az jó jel hanincs akkor nem túl biztató sajnos :(
2013. dec. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek.ma volt uh-on.továbbra sem látnak semmit nála. :(
2013. dec. 11. 10:30
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok nagyon sajnálom akkor valószínű hogy megint be következett a baj :( sok erőt kívánok neki, nekem is volt sajnos egy missed abortuszom és tudom milyen szörnyű lehet most neki! Ki tartást kívánok!
2013. dec. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!