Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes vagyok még nem érzem...

14 hetes vagyok még nem érzem a babám (elsőfali ), így is beszéljek hozzá? Tudom fontos, de azt sem tudom él-e, ti hogy voltatok?

Figyelt kérdés
..
2013. dec. 11. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Ekkor meg nem baj ha nem erzed. Korai meg. A masik meg h en nem is nagyon beszeltem hozza se mikor mar ereztem mozogni. Max akkor mikor a vege fele mar annyira tolta az oldalamat h kinomban mar neki konyorogtem h hagyja abba.

Ilyenen gondolkodni meg h el-e, tok felesleges...par het es erezni fogod ugyis mozogni kar ezen aggodni. En is olyan 17 hetesen ereztem eloszor. De utana se rendszeresen mindig, nehezen tudtam eldonteni h most ot erzem-e vagy sem. Aztan rendszerezodott minden.

2013. dec. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
"de azt sem tudom él-e"... Mi van? Orvos látott már?
2013. dec. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

12 hetesen minden rendben volt, csak tudod nem mozog, vagyis még nem érzek semmit, de tényleg semmit. Mostmár a hányingerem is úgy ahogy elmúlt, néha görcsölget, nyilallgat a hasam azt mondták nyúlnak a szalagok...

Ráadásul vetéléses esetek felvételében és lezárásán dolgozom....de amég nem látszik ki kell húznom. (Tegnap is volt 16, 18 hetes szívleállás úgy hogy a 12 hetes rendben volt , na jó az egyiknek az AFP eredmény nagyon rossz lett, de akkor jött meg mikor már műtötték...)

2013. dec. 11. 08:07
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen normális, hogy még nem érzed, én azt javaslom vegyél sürgősen egy otthoni szívhangfigyelőt, én 14 hetesen kezdtem használni, és addig használtam míg nem éreztem mocorogni. Néha akkor is, mikor lustább volt és nem éreztem annyira. Naponta ráhallgattam kb 10 másodpercre és nyugodt voltam. (Korábban volt vetélésem, ezért is voltam parás.)
2013. dec. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne aggodj :) eros babad van nincs vele semmi. En is 16 hetesen kezdtem el erezni de a rugasat elsovali tapadassal. Ha ennyire felsz szerezz be angelsoundot :) en is hallgatoztam a 10. Hettol addig mig elkezdett rugdosni :) boldog babavarast,zard ki a negativ gondolatokat :)


17 hkm

2013. dec. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mozog ő,csak te nem érzed.Én 18 hetesen éreztem először.Egyébként én sosem beszélek hozzá,nem vagy az a fajta.Sokat simogatom,figyelem ahogy mozog,gondolatban megdicsérem stb,de ez a motyogás nekem nem jön be.
2013. dec. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az nem baj, ha nem érzed, még nem is nagyon kell, de attól ő még mocorog.

Arra ne gondolj, hogy esetleg nem él. A 12. hét után már sokkal alacsonyabb a vetélés kockázata, ha a 12. héten minden rendben volt, akkor mostmár fellélegezhetsz, és ne aggódj túl sokat, az nem használ se neked, se a babának. Ahogy írták már, esetleg vegyél szívhangfigyelőt, nekem is jó volt, hogy amikor bizonytalan voltam, akkor meghallgattam a kis szívét :)


Én már szinte az első pillanattól kezdve beszélgetek a kislányommal, nekem ez volt a természetes, de sokan vannak, akiknek ez nem megy.

Az, hogy mikor és mennyit beszélgetsz a babáddal, az a te dolgod. Tégy úgy, ahogy neked jó. Ha megnyugtat, akkor bátorítsd a babádat, hogy erősödjön szépen, pihenjen sokat, attól nő nagyra, vagy mondj neki, amit csak akarsz, akár az időjárásról is beszélhetsz neki.

De ha nem jön természetesen a dolog, akkor ne beszélj hozzá, erőltetni nem kell, ami nem esik jól.

Én a terhesség alatt eddig mindig magamra hallgattam ilyen dolgokban, és mindig azt tettem, ami nekem jól esett. Mert ami nekem jó érzés, az a babának is.


Boldog babavárást!


33 hkm

2013. dec. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!