Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség, nagyon meg vagyok...

Segítség, nagyon meg vagyok ijedve, mennyire fontos a kombinált teszt?

Figyelt kérdés

13 hetes elmúltam mikor megtudtam hogy terhes vagyok, gyorsan meg csinálták a 12 hetes uht de már a kombinált tesztből az orvosom szerint kicsúsztam.

A 12 hetesen mindent rendben találtak, de nagyon aggódom.

Ti megcsináltátok? Nagyon fontos? Mennyi az esélye hogy beteg lesz? 28 éves vagyok egyébként


2013. dec. 8. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

szia én 27 éves vagyok volt sok spontán vetélésem és én is nagyon aggódtam!

a 12 hetes uh.-n mindent rendben találtak így úgy döntöttünk nem kérjük!most már 25 hetes vagyok pénteken voltam 4d-n és minden a legnagyobb rendben van! persze ha pici kis jele lett volna hogy valami nem jó kértem volna!

ne aggódj nem lesz semmi gond!

boldog babavárást!

2013. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát jó lett volna megcsináltatni, akkor még szerintem meglehetett volna. 28 voltam mikor tehres volt, és integrált tesztet csináltattunk.
2013. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha még 13 hetesen is megfelelő volt a tarkóredő értéke,akkor ne aggódj!Én mondjuk nem csináltattam.Nyugi,nincs semmi baja a babátoknak :)


34 hkm

2013. dec. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13 hetesen csinálták meg nekünk mert a baba nem úgy feküdt ahogy kellett volna és vastag nyaki redőt mértek de megnézett még 2-3 orvos köztük volt egy ultrahang szakértő és nagy nehezen kimozdították a babót a helyéről és bőven 2mm alatt volt a nyaki redő de a saját dokim mondta hogy tuti hozzá mérte a magzat burkot ne ijedjek meg.14 hetes korig megcsinálják a kombinált tesztet de függ a baba ülőmagasságától is.Én ahogy megnézett több orvos és sikerült kimozdítani meg én is tudtam mit kell nézni stb. tudtam hogy már minden rendben van nem akartam hogy megcsináljuk de a párom erősködött szóval ne aggódj mert csak azok csináltatják meg jó eredmény esetén is akiknek van pénzük rá pl elsővel nem csináltattuk jelenleg 15 hós.Fölösleges ha jó nyaki redőt mértek.Boldog babavárást :)
2013. dec. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!