Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keveset hízok? Nekem nem gond...

Keveset hízok? Nekem nem gond de a babának?

Figyelt kérdés

85kgal kezdtem a terhességem.

A 21.heti védőnös latogatason is ennyi voltam.

24. héten 87,5 Azota még feljött 0,5kg.

Most 26hetes +2napos.

Tehat 6hét alatt 3kg. Eszek iszok de csak a baba nő?meg a melleim. ez nem gond? tudom a java ezutan jön de ilyenkor nem kéne mar többnek lenni? mondjuk se hányos se kivanos nem voltam(még).


2013. dec. 11. 20:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Van aki a 30-40 hét között szed fel 10-15kg-ot. Annyit egyél amennyi jólesik, ha nem szándékosan eszel keveset akkor nincsen semmi gond, nem kell mindenkinek 10-20kg híznia. Én 8kg híztam terhesség alatt, az első időben 6kg 1 hónap alatt jöt fel,a többi 2kg elszórva, pedig rengeteget ettem, legalább dupla annyit mint előtte. 4kg lett a babám, és szülés után 2 héttel megint 60kg voltam. (ennyiről kezdtem) Gondolom ez is alkat kérdés mint a csíkok.
2013. dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Nem gond a babának. Étkezz egészségesen.

A 85 kilóban nyilván van annyi plusz felesleg, hogy ne nagyon kelljen híznod.

2013. dec. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Nem tudok egyszerre sokat enni mert akkor nagyon ég a gyomrom. de nem direkt eszek keveset. sőt vannak napok mikor mindenfélét összeeszek. de vanamikor benézek a hűtöbe és nem kell semmi. Amit mindig megtudok enniaz a vajas kenyér sajttal meg tejjel. Pedig nem szeretem a tejet. ennyi a kivanossagom. sok gyümölcsöt eszegetek. sokszor eszek egy nap. de szerintem eleget mert a gypmrom nem szokott korogni. nem koplalok vagy ilyesmi. vitamint is szedek. csak mindenki azt mondja hogy szemböl meg hatulrol nem latszik hogy kismamamvagyok csak oldalrol. meg hogy biztos nem eszek rendesen mert nem kerekedik az arcom vagy beteg vagyok..... de a haskörfogatom az nött rendesen,meg a mellbőségem amit a kollegak is megjegyeztek mar.85 B röl90D re

azt mondjak biztos kicsi lesz a baba meg ilyenek. most mért ijjesztgetik az embert?

2013. dec. 11. 20:31
 4/23 anonim ***** válasza:
Egy baba súlya 3-4 kiló. Minek kéne 15-öt hízni?
2013. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én 18 hetes vagyok és eddig még én sem híztam semmit. Pedig eszem, csak egyszerre nem tudok sokat enni. Inkább többször eszem kevesebbet. Ez már a 3 . terhességem, előző kettőnél 14-14 kgot híztam. Azért remélem most kevesebb lesz, mert így is súlyfelesleggel kezdtem.
2013. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
en osszesen 2 kg-t hiztam!
2013. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
170cm magas vok am.
2013. dec. 11. 20:33
 8/23 anonim ***** válasza:

Terhessegem 92 kiloval kezdtem 97 mentem szulni es 84 kiloval lettem konnyebb szules utan. Makk egeszseges 4400 grammos kisfiam szuletett.

En se tudtam enni, mert egy egett a gyomrom es az epemmel is gondok voltak. Nem feltetlen kell sokat hizni, ami kell a babanak azt elveszi.

2013. dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ne engedd, hogy ilyesztegessenek!

Étkezz egészségesen, vitaminok, ásványi anyagok...

Ha a baba nő, akkor minden rendben van.


Teljesen normálisan hízol: [link]

2013. dec. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
6 hét alatt 3 kiló nem kevés.Én 4 hét alatt híztam 0,5 kg-t és jól vagyunk.A baba súlya még nem indokolja,hogy többet hízz,majd a végén fog megugrani,addig,amit hízol annak a nagy része felesleges.Sokan a 20.hét után kezdenek el egyáltalán hízni.
2013. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!