Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok. Nagyon...

35 hetes vagyok. Nagyon keveset mozog a babám. Nem csak most, egész terhesség alatt ilyen volt. Ez nem gond?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 38 hetes vagyok és az enyém is nagyon keveset mozgott egész terhesség alatt. Ők ilyenek:) Szerintem ez nem gond. Állítólag az ilyen babák idekint is nyugisak lesznek:)

2011. jan. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Az jó lenne ha ilyen nyugodt baba lenne. Nekem egyébként nem is szokott erőseket rúgni. Neked sem?

2011. jan. 26. 16:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki! Az első babám azt csinálta odabent, hogy néha úgy éreztem, egy mókuskerék a méhes, és ő megállás nélkül pörög benne. Már 10 hónaposan elindult magától (rohanva) és azóta meg sem áll. 2 éves ön és közveszélyes. :)

Most a 2. babám teljesen nyugis a pocakban. Én örülök neki. :)

2011. jan. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem,nekem sem rugdos erősen.

Sok kismama ismerősöm meséli, hogy majd szétrúgja az oldalát meg a bordáját meg ilyesmi. Hát az én kislányom egész nap alszik, néha-néha csuklik vagy kitolja magát az egyik oldalra, meg egy kicsit kapirgászik, de semmi több. Néha meghallgatom itthon szívhanghallgatóval, hogy minden rendben van-e mert furcsállom én is sokszor, hogy alig érzem.

Na de vannak ilyen babák is, örüljünk, hogy ilyen békések és reménykedjünk benne, hogy kint is ilyenek lesznek:)


Kisfiú vagy kislányotok lesz?

2011. jan. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy másnak is hasonlóan nyugis babája van. Szinte mindenki azt mondja, hogy rengeteget ficánkol a babája. Az enyém meg nem.
2011. jan. 26. 16:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem dettó ugyanez amit leírtál. A miénk fiú lesz:)
2011. jan. 26. 16:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. babám egész terhesség alatt 3 óránként rúgott 2-t és aztán szunyált tovább. Már azt hittem van odabent neki 1 karórája. :)) Ő lány.


Bezzeg a 2. pont fordítva, kis túlzással 3 óránként pihen 2 percet. :) Ő fiú lesz.

2011. jan. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
en 25 hetes vagyok.enyém is nyugis baba,néha csuklik,néha mocorog picit ,de nagyon finoman.általában alszik.amikor 4D voltunk ott is aludt.remélem kint is ilyen nyugis babuci lesz.egyébként fiu.
2011. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!