Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket is "kínoz" az orr...

Titeket is "kínoz" az orr dugulás terhesen?

Figyelt kérdés

Én eddig nem is hallottam ilyenről aztán nekem elő jött és utána néztem meg kérdeztem kismamákat és meg erősítették hogy igen náluk is van / volt. én 21+3hkm vagyok és kb 4 hete jött elő először azt hittem megfáztam de 4 hétig képtelenség és persze nem is múlik.

Nálatok is van ha igen mikor kezdődött és mikor múlt el ez a "tünet"?


2013. dec. 12. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam is van és nagyon utálatos dolog, most 20+4 hkm vagyok, de igencsak örülnék ha már elmúlna..:S
2013. dec. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kb a 20. hettol van, most 35 hetes vagyok es most is kinoz :(

Nappal nincs semmi gond, ejjel hattt.... Jo lenne ha mar vege lenne

2013. dec. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az egyik ismerősöm mondott egy durva dolgot mikor említettem ezt neki azt mondta ő szülés után még 5 évig orrcsepezte e miatt magát hát ezt kicsit furának tartottam de meg lepődtem ezen....
2013. dec. 12. 10:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, abszolút, az elejétől kezdve!

Kellemetlen, de kibírható. Mondjuk, nekem más tünetem nem is nagyon van/volt... Viszont életemben ennyi orrcseppet még nem használtam.


20hkm

2013. dec. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos 10 éve krónikus náthám van, az orrduguláshoz már hozzászoktam, csak az a baj, hogy ugye terhesen nem használhatom a megszokott szereket rá.

Használj tengervizes orrspray-t, a sima izotóniásat akárhányszor fújhatod. Van magasabb sótartalmú (hipertóniás) azt naponta 2-3x lehet.

Nekem még a levegő párásítása segít.

2013. dec. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pár nap és 12 hetes leszek. Nekem kb a 8. hét közepétől folyamatos orrdugulásom van de csak este. Én is azt hittem hogy megfáztam de semmi más tünetem nem volt/nincs. Estére már rutin szerűen be van készítve az ágy mellé zsepi és orrcsepp. Kiváncsi leszek meddig tart.
2013. dec. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is tart még mindig az orrdugulás, 33 hetesen. Én beszéltem erről az orvosommal és azt mondta, hogy a rhinospray plus-t nyugodtan használhatom, persze nem esztelenül. Max 3x fújok be napközben, éjszaka pedig max 2x. Hatásos és sokáig tart.
2013. dec. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!