Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24órás autó út 8hetes terhesen?

24órás autó út 8hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Angliából mennénk haza M.o-ra az Ünnepekre,kocsival.Tetmészetesen1-1.5óránként megállnánk pihenni,és ebben a 24órában benne van a komp 2órás ideje,ahol tudok föl alá járkálni.
2013. dec. 8. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Simán belefér.
2013. dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A nem lesz semmi baj èn 26hètig úgy èltem mint előtte, nyaraltam stb
2013. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

Nekem elhalt a terhesség a 8 héten. Az okát nem tudták megmondani, de volt egy 2X2,5 órás autóút, pont abban az időpontban, amikorra saccolták az elhalását. Igaz, ez nyáron volt, és dög melegben.

Egy biztos, ha újra terhes leszek, és ki se mozdulok otthonról. :(

2013. dec. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3 honaposan, 6 hónaposan es 8 hónaposan vegig utaztam oda vissza egy 24 óras busz utat plussz 4 óra utanna kocsival. Semmi bajom nem volt. Bar az utolsonal mar kenyelmetlen volt kicsit.
2013. dec. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én egy 1 hetes motoros túrán voltam 6 hetes terhesen (igaz,akkor nem tudtam még,hogy babát várok). Nem lett semmi bajunk szerencsére.
2013. dec. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En vèreztem az elejen hematomàm volt, mégis minden hètvègèn hzautaztam vonattal 4 órà út,csak a az ülèsfűtèssel kell vigyàzni. 3as biztos nem ez volt a baj!
2013. dec. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28 hetesen jöttünk haza autóval St. Albans-ból Budapestre, semmi gond nem volt. Korábban felváltva vezetve egyben lenyomtunk ennyit, most megálltunk éjszaka aludni Németországban. Ezt mindenképpen javasolnám, de a másfél óránkénti megállás az teljesen felesleges.
2013. dec. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Lefeküdni is letudok a kocsiba mert elég nagy autó és kényelmes.
2013. dec. 9. 05:31
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok annak, aki lepontozott, mert elvetéltem.
2013. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt korábban vetélésen, pont nyolc hetesen mentünk volna nászútra, mi nem mertük bevállalni. Az orvosom azt mondta, döntsük el mi, de ha megyünk, akkor sokszor álljunk meg pihenni és készüljünk fel előre, hogy hol van kórház stb.
2013. dec. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!