Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rókázás közben a sav felmarta...

Rókázás közben a sav felmarta a torkomat és utána alig tudtam nyelni. Ez ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2007. okt. 7. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából semmit. Bocs, ez tényleg így van. Pár nap múlva már nem fogod érezni. Inkább azt próbáld elkerülni, hogy sok gyomorsavad legyen, vagyis fogyassz picit több kenyeret, gabonafélét, kekszet (sima háztartási is megteszi), müzlit, puffasztott rizst, hasonló dolgokat, ezek mind megfogják a gyomorsavat.
2007. okt. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

Szia !

szerintem 1 pohar hazi palinka hejrehozza!de csak 1 pohar nem tobb ,le se muszaj nyelni csak egy kicsit meggurgujazod a torkodat !

sok sikert!

2007. okt. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj tejet inni.Ne sokat.Sok háztartási keksz,vagy kéttszersült.Pro´báld kerülni a savtermelö kajákat.Paradicsom,hagyma,ecetes,stb...
2007. okt. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a pálnikát inkjább ne erőltesd, mert az csak jobban felmarja!
2007. okt. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!