Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki van kiírva December elejére...

Ki van kiírva December elejére? Mit éreztek mikor jön a picur? Mindenki ilyen kíváncsi vagy csak én:D?

Figyelt kérdés
Látogatókat mikortól fogadtok majd ebben az infulenzás időszakban??
2009. nov. 24. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nov. 30-ra vagyok kiírva, de nem nagyon akar még jönni. Szerintem túlhordom. Már nagyon várom. Sokat ücsörgök a szobájában. Az első 2 hétben csak a szűk család jöhet(mindenki be van oltva). Szívem szerint nem fogadnék senkit januárig, de úgyis fognak jönni.

39+1km

2009. nov. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én dec 6-ra vagyok kiírva,de október elején már majdnem kibújtunk,így még türelmetlenebbek vagyunk (apuci is),mert azt mondták ha nov közepéig kibírjuk,akkor már az csoda lesz!Nagy is a kislányunk,így a doki számolt is egy új időpontot nekünk a nov 18.volt!Hát a csoda megtörtént,mert még mindig egyben vagyunk!:)

De én már nem nagyon érzem jól magam!Ha fekszem nem kapok levegőt,ülni sem jó,mert olyan kis hosszú,hogy hiába ékelődött be a feje,a kis popsija mégis a gyomromban van!Éjjelente állandóan bedagad mindenem,tehát olyan olyan türelmetlenek vagyunk h csak na!Minden kész,már csak ő hiányzik az életünkből!

Dec 6 amúgy Apuci szülinapja is,de már ő sem bánná ha hamarabb itt lenne velünk!

Tegnap reggel olyan meghatóan hívogatta,hogy sírva fakadtam!:)

Neked vannak jóslóid?Milyenek?Nyitva vagy már?Hogy érzed magad?

Nekem pénteken olyan erős kisugárzós jóslóm volt 30 percenként,h azt hittem itt az idő,és mikor elmúlt meg is ijedtem,h én ezt nem fogom bírni órákig!Pedig eddig nem féltem,de már annyira várom,h érte érdemes lesz kinlódni!2 ujjnyira vagyok nyitva!

Bocsi h hosszúra sikerült!

Könnyű szülést,és boldog babázást!

Ja,és én most még attól félek inkább,h nehogy látogatási tilalom legyen és Apucit ne engedjék be velünk a szülőszobába!:(

De a látogatókon még nem is gondolkodtam...

2009. nov. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Huh hát én Dec 7 re vagyok kiírva és már mi is türelmetlenek vagyunk nagyon ,2 hete volt méhszáj vizsgálat akkor még teljesen zárt voltam majd most szerdán megyek és kiderül ,hogy nyílt e !Azt én is imádom amikor apa beszél hozzá meg puszilgatja és a kis popóját kinyomja neki :D!Én voltam a kórházban és látogatási tilalom van de az apákra ez nem vonatkozik ,direkt megkérdeztem,mert apás szülést szeretnénk most elvileg front van meg lesz is a napokban reménykedjünk hátha meghozza a picurkákat:D!Én már szóltam a barátoknak ismerősöknek hogy látogatni majd csak akkor jöjjenek ha már nem lesz ez a nagy járvány,mert nem szeretném ha bármit is elkapna a kisfiunk!!!Minden jót nektek és könnyű szülést!!!!

2009. nov. 24. 10:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én dec.13-ra vagyok kiirva a kisfiammal.Ő is október elején,popntosan 7-én este ki akart bujni,de szerencsére sikerült visszatartani.2 hét kórházi és 3 hét itthoni fekvésen vagyok túl.Ami két nagyobb-8 és 3 éves-gyermek mellett nem volt könnyű.Akkor kinyiltam 1 ujnyira kivül,azóta is igy állok még.Már elég sokat keményedek,görcsölök,de már nem bánnám ,ha jönne,mert aludni már nem tudok,rengeteg a savam,kezdek vizesedni,szóval van bajom böven.Egyébként is uh szerint nagyobb 1-2 héttel,ugyhogy baja már nem lenne,ha jönne.Nagyon várom már.Könnyű szülést nektek és további szép napot!
2009. nov. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dec. 8., és az égvilágon semmit sem érzek még :(. Már nagyon várom a babám, de úgy látszik, ő még jól érzi magát benn. Én is úgy gondolom, hogy nagyobb jövés-menés majd csak januárban legyen nálunk, remélem, a rokonok is betartják majd. Minden jót Nektek!
2009. nov. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!