Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnád jellemezni a szerelmet? Mindenki véleményére kíváncsi vagyok. ^^

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 00:32
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Amikor az, akibe szerelmes vagy tökéletes. Semmi hibája nincs, biztos vagy benne hogy ő a nagy ő és ez örökké a halálotokig fog tartani köztetek (: Mikor megkérdezik milyen az álompasid, azon kapod magad, hogy Őt írod le (: a legszebb érzés *-*
2011. jún. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

olyan mint egy jó adag pacal teljesen feltölt belülről és ezt őszintén mondom.

A legjobb érzés.

2011. jún. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 napietus ***** válasza:

amikor ugyanaz a személy vált ki belőlünk vágyat és szeretetet.


29/N

2011. jún. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olyan illuminált érzés. Tök jól érzed magad, tele vagy melegséggel, a problémáid gátlásaid szerte szálltak. Persze azért nem részeg vagy habááár esetleg megrészegít a szerelem ^^. És minden jó. Szóval elég király. És ha vége az olyan mintha széttörne a szíved rosszabb esetben fejfájással megspékelve.
2011. jún. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha velem van, minden problémám marginális jellegűvé válik. Mellette teljesnek érzem az életemet, és kereknek a világot.
2011. jún. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Mikor csak rá tudsz gondolni, akaratlanul is mindig eszedbe jut, és elmosolyodsz a gondolatától is, nagyon kellemes, meleg érzés, a szíved úgy ver mintha épp szívrohamod lenne, egyetlen szavával az egész napod bearanyozza, de ugyanakkor egy teljesen hétköznapi kijelentéssel fájdalmat is tud okozni, olyan miatt amit ha más mond fel se vennél..A szemedben maga a megtestesült tökéletesség. Úgy érzed, akármit kérne megtennéd érte, akármi történne segítenél neki, mindennél fontosabb neked, és teljesen biztos vagy benne hogy ez az érzés örökké fog tartani..:D
2011. jún. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
A szerelem az, amikor a csaj, vagy ritkábban a faszi, azt hiszi, hogy talált egy egyedet ugyanabból a fajból, melyből ő is származik, akinek fontos az ő létezése, és még dughat is vele. Ettől nagyon boldog lesz és elnevezi boldogságát szerelemnek.
2011. jún. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát, részemről... Szinte mindig csak Rá tudok gondolni, mindig elém jön az a kép, mikor együtt beszélgettünk a szobájában, és édesen rámmosolygott... vagy amikor 45 percen keresztül a földön rajta ültem, masszíroztam, úgy öltünk ott csöndben, félhomályban, és én csak azt az elégedett arcát néztem, közben álmodoztam... Naponta tartjuk a kapcsolatot... Ha Rá gondolok, elkezd a mellkasom és a gyomrom bizseregni -meg természetesen máshol is :D-, a szívem úgy lüktet, hogy néha azt hiszem, ki fog ugrani a helyéről... És a mai napig csak az érdekel, hogy Vele lehessek. :)

15\L

2011. jún. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a szerelem legalábbis nálam olyan hogyha ott van mellettem el se engedném, ha magához szorít ölel, bújik, még akkor is még szorosabban szeretnék hozzá bújni, érezni hogy ott van!Csak nézek rá és mosolygok de nem csak kivűlröl hanem érzem hogy valami hatalmas melegség és boldogság tölt el, és nem tudom meg magyarázni hogy milyért.Bárkitől megvédeném ( még ha tudnám hogy esélyem sincs)és bárkivel szembe szálnék érte/ miatta. Amikor nincs velem akkor viszont rettenetesen hiányzik, folyton rá gondolok, mindenhol msnen/ telefonon / csöngetésnél mindenhol öt várom. Ha viszont elveszítem, azt alig bírom elviselni, úgy érzem nincs értelme miért felkelnem,se étvágyam se élet kedvem. Lassan telnek a percek és mindent jelentéktelennek és szürkének látok. Ám ha véletlen meglátom alig bírom viszafogni magam:$ Vagy ha csak simán rá gondolok, könnybe lábad a szemem és mosolygok a semmibe.. Ilyen a szerelem.. Bolondá tesz. Vagy a levegőbe emel vagy a pokolba taszit..

18/L

2011. jún. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a szerelem csodálatos én is szerelmes vagyok
2013. okt. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!