Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magya vérnyomás már a 14...

Magya vérnyomás már a 14 héten, mi lesz most? Nagyon meg vagyok ijedve.

Figyelt kérdés
2013. dec. 13. 07:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Magas akar lenni az a magya?
2013. dec. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

jajj :D ezt nem tudom hogy csináltam, és észre sem vettem...Bocsánat.

MAGAS

(kár hogy utólag nem lehet javítani...)

2013. dec. 13. 08:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is magas volt, mondjuk nekem am is magas.. befektettek, kivizsgáltak és felírták a megfelelő gyógyszert.
2013. dec. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én vizesedni kezdtem el 14 hetesen, majd jött a magas vérnyomás (180/110 Dopegyt sem vitte le), aztán a fehérje a vizeletben. Húzta a doki a kórházi befektetést, amíg csak lehetett, mert otthon volt a másik nagyon pici. Aztán a 36. héten befektetett, a 38. héten indították a szülést, mert az nst rossz szívhangot mutatott. Mi megúsztuk, teljesen egészségesen született a baba is, de napi 2 nst, 5 vérvétel, 5 vizeletteszt, számtalan vérnyomásmérés és 2 naponta uh és flow volt a kórházi programom. Erős toxikózik a diagnózis, azt mondták, nagy mázlink volt, de a következő terhességnél is ez várható, ráadásul ott a szülés megindulását a 28-29. hétre prognosztizálta 2 doki is, így nem merünk belevágni.

Tanácsolom, hogy vedd komolyan a vérnyomásgondot, ha kapsz gyógyszert, szedd be, vegyetek otthonra vérnyomásmérőt, hogy Te is tudd kontrollálni és a védőnőnél legyen mindig vizeletvizsgálat, hogy van-e fehérje.

2013. dec. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Vizeletem jelenleg jó, de itt minden alkalommal van vizsgálat, vizesedést még nem érzékeltem, habár jó sokat híztam a 3 hónap alatt (4 kg)

130 volt a vérnyomásom.....

akkor veszek itthonra vérnyomásmérőt...remélem rendben lesz

2013. dec. 13. 09:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Az még nem magas. 140/90-től beszélünk magas vérnyomásról.
2013. dec. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A védőnő mondta hogy ebből baj lesz...hétfőn megyek ekg...
2013. dec. 13. 09:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy a vérnyomáscsökkentő mellett volt 130 és azt mondta, teljesen jó. Most a frontok is közrejátszanak aki érzékeny rájuk. Ne legyél megijedve, és főleg ne stresszeld magad, mert az csak árt! Jó babavárást,és egészséget Nektek!:)
2013. dec. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdemes többször mérni otthon a vérnyomást. Én ahányszor elmegyek a védőnőhöz mindig 130 körülit már. Itthon persze általában 110 per valamennyi.
2013. dec. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!