Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Durva vérnyomás problémák. Mi...

Durva vérnyomás problémák. Mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés
Már mielőtt kisbabát vártam is nagyon alacsony volt a vérnyomásom (90/60 körüliek). Amióta babás vagyok ez bedurvult és néha komolyan az ájulás kerülget. Ez otthon nem is zavarna de dolgozok még (8hetes vagyok). Bár haematóma miatt veszélyeztetett lettem azt mondta a dokim hogy dolgozhatok. Mit csináljak hogy ne kerüljek ilyen ájulás közeli állapotba minden nap a munkahelyemen? Kávé kilőve, túl magas a pulzusom hozzá :(

2013. okt. 25. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Tea!

Fekete vagy zöld.


Nekem hematómával szigorú fekvés volt előírva :O


Boldog babavárást, én pont ma vagyok 8 hetes :)

Az én vérnyomásom meg magas kicsit, adnék szívesen ha lehetne :D

2013. okt. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért dolgozol, ha a dokid tiltott? Én a baba érdekeit venném figyelembe.
2013. okt. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pont hogy a doki mondta a haematóma ellenére, hogy mehetek dolgozni, mert nyugis ülőmunka és nem lesz bajom tőle.
2013. okt. 25. 12:50
 4/9 anonim ***** válasza:
én pont így vagyok,mikor már érzed kezdődik és nállam pl:kézremegés a 2. úgymond fázis akkor megyek és megmosdok,vizes ruha a nyakamba,majd azonnal lefekszem,vagy úgy ülök,hogy hátra dőlök szinte fekszem a széken,félelmetes mikor elkezdődik főleg,hogy van egy 3-éves kislányom és mikor éppen indulnék érte oviba vagy ha itthon vagyunk és akkor leszek rosszul hát szörnyű egyedül,de ennél többet nem tehetsz ha nem ihatsz kávét én iszok de semmit sem ér hidd el.vigyázz magatokra.
2013. okt. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bár szerencsére én tudok kv-t inni csak a hematóma miatt nyugtatnálak meg, hogy nekem is volt és én is dolgozhattam (felszívódott a 10 hétre) szóval gondolom hematómától is függ, hogy kinek kell feküdni. Nekem szerencsére nem volt panaszom (vérzés vagy ilyesmi).


Tea tényleg megér egy próbát.

2013. okt. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen én sem véreztem egyszer sem komolyan, egy nagyon enyhe alig észrvehető barnázás miatt derült ki. De kb másfél nap alatt el is múlt. Valószínűleg az lehet mint neked kedves utolsó, hogy nem komoly annyira az enyém sem.


A kedves ötleteket köszönöm, a vizes ruhát meg a teát ki fogom próbálni : ) Ha van még ötlet jöhet.

2013. okt. 25. 13:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Egy két ismerősömnek már segítettem ezzel az oldallal.. www.vitamikiraly.hu itt találsz megoldásokat, magas vérnyomásra is, és cukorra is, és ami a magas vérnyomásra nagyon jó, az a calli tea!!!

Sokan nem ismerik, pedig egy igazi csodaszer!!!

2013. okt. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, bár nekem alacsony, túl alacsony a vérnyomásom, nem pedig magas ahogy a kérdésben is van :)
2013. okt. 26. 10:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, rosszul írtam....a vérnyomást beállítja a tea. Nekem is olyan vérnyomásaim voltak, hogy hujujjjj amikor a doki mért 70/40 et, azonnal elkezdett bökdösni, hogy adok e élet jelet!!! Amióta iszom a teát, 90/60, 100/70. Nagyon szépen beállította. És kismama korom alatt is ittam. Nos remélem így kiegészítve jó :).
2013. okt. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!