Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi teszttel kapcsolato...

Terhességi teszttel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Lehet buta a kérdésem ne haragudjatok érte...ha màr a menses elmaradàsa utàn pàr nappal szép erős pozi a teszt,akkor az màr nem tud erősödni igaz?mert tegnap is csinàltam egyet u.olyan lett:-) jòt jelent ha szép erős pozitiv a teszt par nap késésnél?
2013. dec. 13. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Erős vagy halvány, tök mindegy. Az a lényeg, hogy két csík legyen.
2013. dec. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Hej de lelettem szavazva!

Jó, akkor a kérdésre egészen pontosan válaszolok:


"Terhességi teszttel kapcsolatos kérdés?"

Igen, kedves Kérdező, a kérdésed terhességi teszttel kapcsolatos.


"jòt jelent ha szép erős pozitiv a teszt par nap késésnél"

Ha gyereket akarsz, akkor jót jelent.

Ha nem akarsz gyereket, akkor rosszat jelent.

2013. dec. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi,de nem értem miért estél nekem...
2013. dec. 13. 10:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, nem estem neked. Az első hsz-szel pont, hogy bátorítani akartalak, hogy nem számít, hogy erős vagy sem, ott a két csík, akkor baba van a dologban.


A második hsz pedig nem neked lett szánva, hanem azoknak, akik leszavaztak. Biztos nem te voltál, vagy nem csak te voltál, mert ahhoz, hogy kijöjjön egy százalékos eredmény valahány embernek szavaznia kell.

2013. dec. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez abszoltú teszt vüggő.Én elsőnek mikor kimaradt "jobb minőségű2 tesztet végeztem, nagyon erős volt mind két csík.Másodjára,hogy valóban biztos legyen, gyengébb minőségűtt vettem, ott nagyon halvány volt a 2. csík....Erősödni már nem fognak a csíkok,maradnak ugyanolyanok.És jót jelent,babát vársz!Gratulálok a babához! :)
2013. dec. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!