Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A MagneB6-ot normális hogy...

A MagneB6-ot normális hogy nyugtatónak szedem?

Figyelt kérdés
Ha nem veszem be a napi adag magne B6-ot, iszonyatosan türelmetlen vagyok, ez elmúlik a szülés után? A lábamra is szedem, mert zsibbadnak és görcsölnek nagyon, de leginkább a nyugtató hatása miatt. Ez borzasztó, sztem, úgy érzem, nyugtatózom magam, pedig csak magnéziumot szedek a gravida(heti 2-3szem) mellett.
2009. nov. 24. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

én terhességem alatt izomlazítónak szedtem(az 1.babával,most a 2.terhességem alatt még nem kell napi szinten szednem),viszont szülés után,olyan 5-6-7hónappal azért kellett innom,mert nagyon türelmetlen lettem,és jobbnak láttam ha így nyugszom meg.

hogy elmúlik e nem tudom,nekem inkább akkor erősödött a tünetem...szerintem nem gond,csak túlzásba nem vidd.És tudd,hogy max a 37.hétig szedheted,mert utána már elnyomhatja a fájásokat.

2009. nov. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

teljesen normális, hiszen nem lehet a mg-t túladagolni. És tény hogy nyugtatja az idegeket! Nővérem is szedi feszültség ellen, ő nem terhes.

39+1km

2009. nov. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Nem
2009. nov. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális!!! Pszichológusok ajánlják is a 3x2-t!!!

Én 3 évvel ezelőtt (nem voltam állapotos) fél évig szedtem és nyugodtabb voltam! Káros mellékhatás nincs! Vitamin!

2009. nov. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is szedem.8hónapja szültem,ha nem veszem be türelmetlen vagyok és kicsit idegbeteg:(
2009. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!